PiS odwołuje wszystkich polityków z porannych audycji. To będzie ogromna afera

PiS odwołuje wszystkich polityków z porannych audycji. To będzie ogromna afera

Tomaszewski uwikłany w aferę taśmową? W ocenie doniesień medialnych, miał niebagatelny wpływ na rozmowy podczas rozmów o inwestycjach przy ulicy Srebrnej. Teraz na profilu w mediach społecznościowych dziennikarza jednego z tygodników opinii znalazła się niepokojąca wiadomość. PiS odwołuje jutrzejsze, poranne wywiady wszystkich polityków partii.

Tomaszewski miał brać udział w zakulisowych rozmowach, które jutro rano wyjdą na jaw. Okazuje się, że w sprawę zaangażowana jest rodzina prezesa. Zapowiedź publikacji kompromitującego materiału zapowiedziało kilku popularnych dziennikarzy. Czy szykuje się skandal?

Czy Tomaszewski brał udział w taśmach Kaczyńskiego? Zadziwiająca publikacja dziennikarza "Wprostu"

Na profilu w mediach społecznościowych jednego z dziennikarzy tygodnika "Wprost" pojawiła się wiadomość, która potwierdza fakt możliwości publikacji jutrzejszego materiału o Jarosławie Kaczyńskim. - PiS odwołuje polityków z porannych audycji - pojawiło się w mediach społecznościowych Marcina Dobskiego. Natychmiast pojawiły się pod nich komentarze, które sugerują, że z pewnością poranna publikacja "Gazety Wyborczej" zmieni wizerunek partii. Niektórzy zauważają, że mimo wszystko woleliby poczekać z ocenami.

Afera wokół Kaczyńskiego. Tajemnicze taśmy i brat cioteczny w tle

Odwołanie polityków PiS z porannych udziałów w audycjach może mieć bezpośrednio związek z publikacją porannego artykułu dziennika. Niektórzy zauważają, że określane już teraz "działaniem kryzysowym" próby odcięcia polityków od kontaktów z mediami, mogą być dość klarownym znakiem, który zapowiada olbrzymią aferę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W programie "Onet Rano" Tomasz Lis zapowiedział ogromną aferę, która wstrząśnie polską polityką. Później tę retorykę powtórzyli inni dziennikarze w mediach społecznościowych. Z pewnością takie doniesienia nie tylko budzą kontrowersje, ale i rozumiane są jako zapowiedź ogromnego skandalu. Podczas rozmów zarejestrowanych na tajemniczych taśmach, Jarosław Kaczyński miał mówić o tym, że jest "najbogatszym Polakiem" oraz zdradzać szczegóły swoich działań, które z pewnością zaważą na przyszłości partii. O przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco. Prosimy o śledzenie strony Pikio.pl Jan Maria Tomaszewski Twitter/Marcin Dobski źródło: TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Taśmy Kaczyńskiego? Wyborcza o świcie ma ujawnić aferę, która pogrzebie Prezesa i PiS
  2. Nagłe spotkanie PiS Kaczyńskiego. Macierewicz wezwany na dywanik
  3. Sejm usprawiedliwia nieobecności Kaczyńskiego. Innym posłom obcięto by pensje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News