PiS odwołuje wszystkich polityków z porannych audycji. To będzie ogromna afera

PiS odwołuje wszystkich polityków z porannych audycji. To będzie ogromna afera

Tomaszewski uwikłany w aferę taśmową? W ocenie doniesień medialnych, miał niebagatelny wpływ na rozmowy podczas rozmów o inwestycjach przy ulicy Srebrnej. Teraz na profilu w mediach społecznościowych dziennikarza jednego z tygodników opinii znalazła się niepokojąca wiadomość. PiS odwołuje jutrzejsze, poranne wywiady wszystkich polityków partii.

Tomaszewski miał brać udział w zakulisowych rozmowach, które jutro rano wyjdą na jaw. Okazuje się, że w sprawę zaangażowana jest rodzina prezesa. Zapowiedź publikacji kompromitującego materiału zapowiedziało kilku popularnych dziennikarzy. Czy szykuje się skandal?

Czy Tomaszewski brał udział w taśmach Kaczyńskiego? Zadziwiająca publikacja dziennikarza "Wprostu"

Na profilu w mediach społecznościowych jednego z dziennikarzy tygodnika "Wprost" pojawiła się wiadomość, która potwierdza fakt możliwości publikacji jutrzejszego materiału o Jarosławie Kaczyńskim. - PiS odwołuje polityków z porannych audycji - pojawiło się w mediach społecznościowych Marcina Dobskiego. Natychmiast pojawiły się pod nich komentarze, które sugerują, że z pewnością poranna publikacja "Gazety Wyborczej" zmieni wizerunek partii. Niektórzy zauważają, że mimo wszystko woleliby poczekać z ocenami.

Afera wokół Kaczyńskiego. Tajemnicze taśmy i brat cioteczny w tle

Odwołanie polityków PiS z porannych udziałów w audycjach może mieć bezpośrednio związek z publikacją porannego artykułu dziennika. Niektórzy zauważają, że określane już teraz "działaniem kryzysowym" próby odcięcia polityków od kontaktów z mediami, mogą być dość klarownym znakiem, który zapowiada olbrzymią aferę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W programie "Onet Rano" Tomasz Lis zapowiedział ogromną aferę, która wstrząśnie polską polityką. Później tę retorykę powtórzyli inni dziennikarze w mediach społecznościowych. Z pewnością takie doniesienia nie tylko budzą kontrowersje, ale i rozumiane są jako zapowiedź ogromnego skandalu. Podczas rozmów zarejestrowanych na tajemniczych taśmach, Jarosław Kaczyński miał mówić o tym, że jest "najbogatszym Polakiem" oraz zdradzać szczegóły swoich działań, które z pewnością zaważą na przyszłości partii. O przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco. Prosimy o śledzenie strony Pikio.pl Jan Maria Tomaszewski Twitter/Marcin Dobski źródło: Twitter  1. Taśmy Kaczyńskiego? Wyborcza o świcie ma ujawnić aferę, która pogrzebie Prezesa i PiS
  2. Nagłe spotkanie PiS Kaczyńskiego. Macierewicz wezwany na dywanik
  3. Sejm usprawiedliwia nieobecności Kaczyńskiego. Innym posłom obcięto by pensje
Następny artykuł