Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle

Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle Źródło: .

Jan Kobuszewski odszedł miesiąc temu. Jego rodzina nadal pogrążona jest w żałobie, a fani legendarnego aktora nadal nie mogą poradzić sobie ze stratą swojego idola. Szczególnie źle radzi sobie z nową sytuacją żona gwiazdora.

Jan Kobuszewski pozostawił po sobie pustkę i ogromny smutek. Fani nadal opłakują śmierć tego wybitnego, polskiego aktora, który w trakcie swojej kariery tworzył niezapomniane kreacje. Ze stratą nie może sobie poradzić żona gwiazdora, która u jego boku przeżyła 63 lata pełne miłości.

Jan Kobuszewski opłakiwany przez fanów

Jan Kobuszewski odszedł 28 września, a ta informacja była gigantycznym ciosem dla jego fanów w całym kraju. Aktor przez lata zmagał się z rakiem i ostatecznie jego organizm poddał się w wieku 85 lat. Najbliżsi muszą poradzić sobie z brakiem jego obecności na tym świecie. 

Wygląda na to, że najbardziej przeżywa to wdowa po gwiazdorze. Hanna Zembrzuska przez 63 lata była żoną artysty. Teraz zupełnie nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości, w której nie ma jej ukochanego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z wdową jest naprawdę źle

Jan Kobuszewski poślubił Hannę Zembrzuską w 1965 roku. Owocem tego związku jest córka Maryna. To właśnie wdowa po aktorze przeżywa teraz najtrudniejsze chwile. Spędziła w towarzystwie aktora większą część swojego życia, więc nic dziwnego, że teraz bardzo trudno jest jej się pozbierać po tej bolesnej stracie. 

- Jak sobie radzę? Byle jak. Ciężko mi bez męża - powiedziała w rozmowie dla "Faktu". 

Z tej wypowiedzi wynika, że woda boryka się teraz z obezwładniającym poczuciem pustki i z samotnością. Jej ukochany zostawił ją na tym świecie, przez co będzie musiała spróbować funkcjonować bez niego. Żona Jana Kobuszewskiego wyjawiła również, jak wygląda kwestia jej zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Jacek Rozenek przeszedł drugi udar. Lekarze nie mieli dla niego dobrych wieści

Jest już osobą w godnym wieku, a takie tragiczne doświadczenia mogą niekorzystnie wpłynąć na jej stan.

- Mogę liczyć na wsparcie bliskich. Nie jestem sama z tym wszystkim, ale tęsknię. Na szczęście z moim zdrowiem wszystko w porządku - przyznała Zembrzuska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Wlał do ucha kilka kropel wody utlenionej. Rano nikt nie mógł uwierzyć, co się z nim stało
  3. Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona
  4. Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali wcale nie było im już do śmiechu
  5. To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł