Kryzys w domu Englertów. Aktor jest załamany, nie radzi sobie

Kryzys w domu Englertów. Aktor jest załamany, nie radzi sobie Źródło: Fot. YouTube/TVN

Jan Englert i Beata Ścibakówna są w naszym kraju gigantycznymi gwiazdami. Chociaż nie mogą narzekać na brak propozycji zawodowych, borykają się z poważnymi problemami rodzicielskimi. Wciąż nie radzą sobie ponoć bowiem z 18-letnią Heleną oraz jej aspiracjami.

Córka aktorkiej pary zadebiutowała w serialu "Barwy Szczęścia". Później grała także w popularnej "Diagnozie" przy boku znanego ojca. Jak się jednak okazało, ich relacje na planie nie układały się wcale wzorowo.

Jan Englert ma kłopoty z córką

- Nawet nie przegadywaliśmy tekstu, bo nie chciała mnie słuchać. Nie mam jej tego za złe. Moja córka jest ambitna i nawet jej do głowy nie przychodzi, że mogę ją reżyserować czy pouczać - wyznał Englert w rozmowie z mediami. - Helena jest przewrażliwiona. Zdobycie roli w serialu TVN było dla niej dużym sukcesem, ale i tak wydaje jej się, że wszyscy dookoła myślą, że dostała rolę po znajomości. A przecież na dokładkę gra córkę postaci granej przez Englerta - ujawnił za to informator z otoczenia rodziny.

Tłumaczenia aktora

Sam Englert stanowczo zaprzecza, aby miał pomóc córce w zdobyciu roli. Nie ukrywa jednak, że nawiązanie dobrej relacji zawodowej z córką sprawia mu wciąż ogromny kłopot. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Tyszkiewicz przeżywa trudne chwile. Artystka nie chce się poddać
  2. Elżbieta Jaworowicz jest SKOŃCZONA?! Z tego się nie podniesie
  3. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News