Jan Englert nie miał wyboru. Musiał podjąć ostateczną decyzję dla dobra córki

Jan Englert nie miał wyboru. Musiał podjąć ostateczną decyzję dla dobra córki Źródło: TRICOLORS/East News

Jan Englert razem z żoną, Beatą Ścibakówną zmuszeni byli podjąć niezwykle ważną decyzję. Rodzice zrobią wszystko dla dobra córki, która obecnie wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Co dzieje się w życiu Hanny Englert, że jej rodzice nie mieli innego wyboru?

Jan Englert i Beata Ścibakówna to jedna z najbardziej rozpoznawanych par aktorskich w polskim show-biznesie. Małżonkowie doczekali się córki Hanny, która od przez lata występowała w polskiej telewizji, a teraz próbuje swoich sił w USA. Ze względu na wybory córki, rodzice zmuszeni byli podjąć ważną decyzję. 

Jan Englert i Beata Ścibakówna mogą pochwalić się sukcesami córki 

Hanna, dzięki rodzicom miała szansę wystąpić w wielu polskich produkcjach. Dziewczynę widzowie mogli zobaczyć razem z tatą w filmie "Układ zamknięty", a także w popularnym serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Po zakończeniu przygody z polskimi widzami córka Englerta wybrała się do Nowego Jorku na studia. 

Jan Englert i jego żona wspierali swoją córkę, gdy ogłosiła, że dostała się do Tisch School of the Arts. Nie przeszkadzało im nawet, że koszt studiów w Nowym Jorku wynosi aż 300 tysięcy złotych. Rodzice postanowili wspierać córkę także finansowo, co sprawiło, że w ostatnich dniach podjęli ważną decyzję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jan Englert wraz z żoną zagrają w filmie Dody

Okazuje się, że Jan Englert i Beata Ścibakówna zdecydowali się przyjąć role w filmie "Dziewczyny z Dubaju", by wspierać swoją córkę finansowo. 

- Helena docenia ich piękny gest. Tym bardziej, teraz kiedy po buncie okresu dojrzewania, który im zafundowała, nie ma już śladu. Co więcej, dziewczyna nie kryje, że pragnie iść w ślady sławnych rodziców i w przyszłości błyszczeć na scenie jak oni, a to napawa ich dumą - przekazał informator "Na żywo". 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny aktor

"Dziewczyny z Dubaju" będzie filmem, który zdradzi kulisy pracy polskich modelek i celebrytek pracujących w Dubaju. Za produkcję filmu odpowiada Doda i jej mąż, który wielokrotnie współpracował z Patrykiem Vegą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega i wycofuje ulubiony przysmak każdego dziecka. Bardzo duże ryzyko
  2. Wzruszające wyznanie syna Dawida Kosteckiego. Ujawnił ostatnie słowa taty
  3. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  4. Zapadła decyzja, Polacy dostaną po 1400 złotych miesięcznie. Wiadomo, kto i kiedy
  5. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

źródło: pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News