Niewyobrażalny skandal wyszedł na jaw. Jan Englert miał romans z najgorszymi konsekwencjami dla znanej aktorki

Niewyobrażalny skandal wyszedł na jaw. Jan Englert miał romans z najgorszymi konsekwencjami dla znanej aktorki Źródło: youtube.com/TVN Series

Jan Englert uwielbiał podrywać kobiety i z nimi flirtować. Wiele niewinnych rozmów zakończyło się krótką, acz płomienną miłością. Jedna z kobiet, która nawiązała z aktorem obiecującą znajomość, była pewna, że już zawsze będą razem.

Jan Englert wpadł w oko innej, popularnej aktorce. Ta była pewna, że ich flirt i romans przerodzi się w coś stałego. Niestety, zapłaciła za to dość wysoką cenę.

Aktor od razu zwrócił uwagę na piękną i zdolną koleżankę z branży

Kiedy Jan Englert wdał się w kolejny romans, był mężem Barbary Sołtysik, z którą miał syna. Po jakimś czasie jego żona znów zaszła w ciążę, a na świecie miały pojawić się bliźniaki. Takie zobowiązania nie przeszkadzały mu wdawać się w kolejne romanse. Mieszkający w Warszawie aktor przy okazji nagrań do Teatru Telewizji w 1973 roku poznał kolejną kobietę.

Była nią Krystyna Kołodziejczyk. W latach 70. miała na koncie kilka świetnych ról: zagrała m.in. wójtową w "Chłopach", wystąpiła też w serialu "Czterej pancerni i pies". Była w związku małżeńskim z reżyserem Andrzejem Ziębińskim i wychowywała z nim syna. Mieszkali w Koszalinie, a kiedy Ziębiński dostał pracę w Warszawie, musieli się przeprowadzić. To był początek końca małżeństwa aktorki.

Jan Englert nie chciał diametralnie zmieniać swojego życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Babski król", jak określano Jana Englerta, szybko znalazł wspólny język z Krystyną Kołodziejczyk. Doszło do tego, że romans zmienił się w wielką miłość - jednak tylko z jej strony. Aktor nie chciał zmieniać swojego stanu cywilnego, nie było mu w smak brać rozwodu i wiązać się z Krystyną Kołodziejczyk, którą znał dość krótko. Dla niego był to jeden z kolejnych przelotnych romansów. Chociaż wszystko się wydało, przykre informacje miały wpływ tylko na życie aktorki.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

U Jana Englerta romans nie wpłynął na małżeństwo, z kolei aktorka wzięła rozwód ze swoim mężem. Krótkie zauroczenie poskutkowało rozbiciem jej własnej rodziny. Mimo przykrych wydarzeń, Kołodziejczyk i Englert pozostali przyjaciółmi, zapraszali się również nawzajem na różne benefisy. Oboje również ułożyli sobie życie - aktorka wyszła po raz drugi za mąż, a Jan Englert jest dziś przykładnym mężem Beaty Ścibakówny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę


Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł