Córka Jana Borysewicza ma już 23 lata. Ciężko uwierzyć jak wygląda dzisiaj

Córka Jana Borysewicza ma już 23 lata. Ciężko uwierzyć jak wygląda dzisiaj Źródło: Instagram.com jan.borysewicz_official

Jan Borysewicz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a fani muzyka pozostają z nim w stałym kontakcie. Niedawno urodziny obchodziła młodsza córka gwiazdora, Alicja. Młoda kobieta ma już 23 lata, to niewiarygodne, jak teraz wygląda.

Jan Borysewicz był dwukrotnie żonaty, a z każdego małżeństwa ma po jednej córce. Niedawno młodsza pociecha muzyka obchodziła 23. urodziny. Muzyk złożył jej życzenia za pomocą mediów społecznościowych, a fani mogli zobaczyć, jak jego córka wyglądała jako dziecko. Młoda kobieta zmieniła się niemal nie do poznania.

Jan Borysewicz świętował urodziny swojej młodszej córki, Alicji

Współzałożyciel i lider zespołu Lady Pank aktywnie korzysta z mediów społecznościowych i utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami w sieci. Na profilu instagramowym muzyk publikuje nie tylko treści muzyczne i artystyczne, ale również pokazuje wielbicielom swoje prywatne życie. Niedawno poinformował internautów o urodzinach swojej młodszej córki Alicji i udostępnił zdjęcie z rodzinnego albumu.

Pierwszą żoną muzyka była Danuta Borysewicz, z którą gwiazdor doczekał się córki Joanny, natomiast z jego drugiego małżeństwa z Patrycją Sinkowską pochodzi jego młodsza pociecha, Alicja. To własnie ona świętowała niedawno swoje 23 urodziny, a sławny tata złożył jej wyjątkowe życzenia na swoim Instagramie.

- Kochanie, wszystkiego najlepszego na Twoje 23. urodziny. Kocham Cię - napisał muzyk pod fotografią z córką.

Jan Borysewicz ma dwie córki, młodsza z nich miesza we Włoszech

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do życzeń muzyk dołączył ich wspólne zdjęcie, na którym fani mogli zobaczyć Alicję Borysewicz jako małą dziewczynkę. Gwiazdor oznaczył na fotografii również profil swojej córki na Instagramie, a fani mogli zobaczyć, jak młoda kobieta zmieniła się po latach.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

Młoda kobieta mieszka ze swoją mamą we Włoszech, tam też skończyła studia na wydziale prawa Università Roma Tre. Fani muzyka są zachwyceni jego córką, a pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych słów skierowanych w stronę Alicji Borysewicz. Najlepsze życzenia za pośrednictwem Instagrama Jana Borysewicza przekazał jej m.in. Radosław Majdan, który również niedawno został ojcem.

- Jan przekaz proszę życzenia Alicji ode mnie. Spóźnione, ale szczere - poprosił były gwiazdor reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

👧🏻

Post udostępniony przez Alicja Borysewicz (@alicjaborysewicz)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata
  3. Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają
  4. Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła
  5. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii
  6. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News