Wpuścili bezbronnego jamnika do klatki lwa i włączyli kamerę. Nagranie jest porażające

Wpuścili bezbronnego jamnika do klatki lwa i włączyli kamerę. Nagranie jest porażające Źródło: YouTube

Jamnik i lew w jednej klatce - to brzmi jak przepis na prawdziwą tragedię. Filmik, który stał się hitem sieci, udowadnia jednak, że podobna przyjaźń zdecydowanie jest możliwa. Zabawa zwierząt na wspólnym wybiegu wygląda niesamowicie.

Jamnik jest niewielkim psem, którego zabawę z lwem zdecydowanie trudno jest sobie wyobrazić. Co ciekawe, w jednym z ogrodów zoologicznych w amerykańskim stanie Oklahoma zrodziła się jednak podobna przyjaźń. Jej najpiękniejsze chwile uwieczniono nawet na krótkim podbijającym serca internautów z całego świata nagraniu.

Jamnik i lew jednak mogą się zaprzyjaźnić

Gdy lew przyszedł na świat, okazało się, że cierpi na osteoporozę. Choroba uniemożliwiała mu zabawę i dorastanie z innymi przedstawicielami jego gatunku. Co zaskakujące, pod opiekę wzięły go jednak mieszkające w tym samym zoo jamniki. Psy szybko zaczęły traktować lwa jak szczeniaka, któremu potrzebna była pomoc. Zwierzęta razem dorastały, z czasem bardzo się do siebie przyzwyczajając.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy lew znacznie dorósł, opiekunowie zdecydowali się oddzielić go od jamników. Wówczas nie chciał jednak jeść, więc psy ponownie przeniesiono na jego wybieg. Dopiero wtedy wszystko wróciło do normy, a zwierzęta spożywały posiłki wspólnie.

Filmiki z zoo zachwyciły internautów

Dzisiaj grzeje: 1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"
2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

Przyznać trzeba, że nagrania wykonane w ogrodzie zoologicznym okazują się naprawdę zadziwiające. Psy bawią się z lwem, a on zachowuje się wciąż, jakby rzeczywiście był szczeniakiem. Na filmiku zobaczyć można także jamniki liżące swego dużo większego, groźniejszego przyjaciela. Zwierzęta ewidentnie sobie ufają, nie czując żadnego zagrożenia. Nie bez przyczyny materiały nakręcone przez pracowników zoo obejrzały już miliony zachwyconych internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. 30 minut i 3 składniki - tylko tyle trzeba, by przygotować pyszne ciasto. Dziecinnie prosty przepis, zawsze wychodzi
  4. Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz
  5. Dzień po porodzie mama spojrzała na buzię synka. Nagle zrozumiała straszną prawdę, musiała reagować szybko

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News