Jakub zaginął 30 marca. Zrozpaczeni rodzice napisali do niego wzruszający list

Jakub zaginął 30 marca. Zrozpaczeni rodzice napisali do niego wzruszający list Źródło: Facebook.com/Zaginieni przed laty

Jakub od jakiegoś czasu nie kontaktuje się z nikim - ani z rodziną, ani ze znajomymi. Wszyscy wciąż mają nadzieję, że chłopak jest cały i zdrowy. Najbliższy postanowili napisać do niego list, w którym przekazali kilka poruszających słów. Błagają, by się odezwał.

Jakub to 17-latek, który mieszka w Szczecinie. Wyszedł z domu w sobotę 30 marca 2019 roku. Od tamtej pory nie daje znaku życia, i ma status zaginionego. Mimo długiego braku kontaktu, rodzice wciąż mają nadzieję, że ich syn odnajdzie się lub przynajmniej postanowi dać znać, że wszystko z nim w porządku.

Rodzice napisali list do zaginionego syna. Wierzą, że Jakub go przeczyta

Pogrążeni w rozpaczy rodzice chłopaka postanowili podjąć nietypowy krok i napisali wzruszający list. Mają nadzieję, że Jakub odczyta te słowa oraz uzna, że chce na nie odpowiedzieć. Treść wiadomości została udostępniona na facebookowej stronie Zaginieni przed laty. 

- Kochany Synu, wiemy że teraz myślisz, iż nie chcemy dla Ciebie dobrze, ale od momentu, kiedy się urodziłeś, byłeś naszym oczkiem w głowie, częścią naszego serca i tak jest do dziś - napisali.

Mama i tata zaginionego usprawiedliwiają swoje surowe zachowanie, które było motywowane jedynie troską o syna. Przypominają mu także, że nie tylko dla nich był bardzo ważną osobą, bowiem został wybrany przez innych uczniów do samorządu szkolnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uczniowie i szkoła, wszyscy Ci zaufali, wybrali Cię do samorządu. To bardzo ważne i odpowiedzialne stanowisko, bo przecież Ty jesteś odpowiedzialny! Pokaż, że nie ma problemów, z których nie da się wyjść, że można walczyć i naprawiać własne błędy. Pokaż że nigdy się nie poddajesz! - dodają w liście.

W wiadomości do nastolatka znajduje się także wzruszające zapewnienie, że niezależnie od okoliczności, rodzice zawsze będą na niego czekać i zawsze będą trwać przy boku syna. Błagali także, aby Jakub wrócił do domu albo przynajmniej odezwał się do nich lub dał znać, że dobrze się czuje.

Rodzina czeka na chłopca. Liczą, że wkrótce dowiedzą się, gdzie może przebywać

Pod treścią listu zamieszczono kilka informacji, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu chłopaka. Jakub ma 180 cm wzrostu, waży około 75 kg, ma brązowe oczy i krótko ostrzyżone włosy tego samego koloru. 

Ostatni raz był widziany w domu w Szczecinie. Przypuszcza się, że może przebywać na terenie Stargardu lub Szwajcarii. Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje dotyczące nastolatka, proszona jest o kontakt ze stroną Zaginieni przed laty na Facebooku lub z policją

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Michał Wiśniewski będzie wściekły. Dominika wymyśliła taką zemstę, do jakiej zdolna jest tylko kobieta
  4. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  5. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?
  6. Pikantne nagranie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć. Prowokuje ciałem jak nikt

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News