Jakub Rzeźniczak pokazuje zdjęcia. Fani są wzruszeni. "To twoja kopia"

Jakub Rzeźniczak pokazuje zdjęcia. Fani są wzruszeni. "To twoja kopia" Źródło: East News/Michał Klag

Jakub Rzeźniczak to obrońca w klubie Wisła Płock. W latach 2008-2014 grał w narodowej reprezentacji w piłce nożnej. Dziś do głębi poruszył swoich fanów. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcia swojej córeczki, 2-letniej Inez. Posypała się lawina komentarzy, wszyscy są zauroczeni.

Jakub Rzeźniczak postanowił pochwalić się całemu światu swoją córeczką. Zdjęcia dwuletniej Inez do głębi poruszyły jego fanów. Nic w tym dziwnego, piłkarz płockiego klubu do tej pory unikał pokazywania córeczki publicznie. Nie publikował dotąd żadnych zdjęć ze swoją pociechą. Dopiero dzisiaj świat przekonał się, jak cudowna jest dwuletnia Inez.

Jakub Rzeźniczak został zasypany falą pozytywnych komentarzy od swoich fanów. Wszyscy zachwycali się malutką Inez. Fani rozpływali się w komplementowaniu córki polskiego piłkarza. 

Jakub Rzeźniczak publikuje zdjęcia córeczki

Inez jest dzieckiem Jakuba Rzeźniczaka z nieformalnego związku. Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna był on mężem polskiej modelki, a także laureatki tytułu Miss Polonia - Edyty Zając. Jakub Rzeźniczak zdradził jednak partnerkę, a jego kochanka zaszła w ciążę. Związek Edyty Zając i Kuby Rzeźniczaka nie przetrwał tej próby, małżeństwo się rozpadło.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Jakub Rzeźniczak zdaje się, że mimo trudnej historii zyskał prawdziwy skarb, swoją córeczkę Inez. Mała ma skończone dwa lata. Fani w komentarzach wskazują, że dziewczynka wygląda jak damska wersja samego piłkarza. "Super, Twoja kopia", "Podobna do taty", czytamy przy galerii zdjęć.

Dzisiaj grzeje:
1. Właśnie padł dzienny rekord. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło wiadomości dotyczące ozdrowieńców w Polsce

2. Koniec „M jak Miłość”. Fani serialu nie spodziewali się takiego finału

A Wy co sądzicie o małej Inez? Zobaczcie sami całą galerię z Instagrama piłkarza. Na uwagę zasługuje fakt, że zatytułował ją imieniem córki z emoji serduszka. 

  1. Szumowski komentuje aferę maseczkową. "To logicznie się nie broni"
  2. Justyna Żyła zaskoczyła internautów. Wielu nadal nie może uwierzyć (FOTO)
  3. Porażająca wiadomość o Polce, która wyrzuciła dziecko przez okno. Ujawniono, co wcześniej zrobiła dziecku
  4. Niestety, media przekazały tragiczne wieści. Nie żyje legendarny muzyk
  5. Oszałamiająco piękna żona Michała Żebrowskiego pokazała ciążowe zdjęcie. Kilka słów pod fotografią sprawiło, że wszystko stało się jasne
  6. Trzycyfrowe ceny czereśni sięgnęły absurdu. Klienci są wściekli

Źródło: Plejada/Instagram(jakubrzezniczak25)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News