Jakub Błaszczykowski znowu został ojcem! Pokazał zdjęcie maluszka

Jakub Błaszczykowski znowu został ojcem! Pokazał zdjęcie maluszka Źródło: Wikipedia/Chensiyuan

Jakub Błaszczykowski, jeden z najbardziej lubianych polskich piłkarzy, zazwyczaj nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Tym razem zrobił wyjątek. Są takie chwile, że chce się dzielić radością. Błaszczykowski znowu został ojcem.

Jakub Błaszczykowski to jeden z najbardziej lubianych polskich piłkarzy. Kibicom zawsze imponował swoim charakterem i niebywałą ambicją. Na boisku nigdy nie odpuszczał, walczył do końca. To on był jednym z najlepszych graczy kadry podczas pamiętnego EURO 2016, a tej oceny nie zmienia nawet decydujący, przestrzelony rzut karny w ćwierćfinale. Choć mocno związany z Wisłą Kraków, to jest powszechnie lubiany, niezależnie od podziałów klubowych, a na każdym stadionie witany jest z szacunkiem. Nic dziwnego, że po dobrej wiadomości, jaką dziś się podzielił, gratulacje spływają od kibiców z całego kraju.

Jakub Błaszczykowski został ojcem po raz trzeci

Choć Jakub Błaszczykowski od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i wciąż jest ważną postacią w drużynie narodowej, to nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Zawodnik Wisły Kraków unika życia celebryckiego - nie znajdziemy jego fotek na ściankach i wywiadów dla tabloidów. W porównaniu z partnerkami innych znanych piłkarzy, żona Błaszczykowskiego nie udziela się publicznie. Reprezentant Polski także woli działać w cieniu, a często udziela się charytatywnie. Są jednak takie wydarzenia w życiu, kiedy chce się podzielić dobrą nowiną z kibicami.

Z Agatą Gołaszewską piłkarz pobrał się w 2010 roku. Rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Oliwia. W 2014 narodziła się druga córka, Lena. Teraz Jakub Błaszczykowski doczekał się syna. Czy on także w przyszłości założy koszulkę z Orłem na piersi?

Błaszczykowski chwali się synem. Gratulacje od fanów

Szczęśliwą nowiną piłkarz pochwalił się na swoim Instagramie.

- Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06. Od teraz będziemy maszerować RAZEM! - napisał w poście, który zilustrował fotografią, na której widać, jak maluch trzyma rączką palec taty. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, także z Niemiec (zawodnik grał kilka lat w Bundeslidze i zyskał tam duży szacunek).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gratulacje! Niech rośnie zdrowo - pisze jedna z fanek.

- Kuba, gratulacje a całego serca, to wielkie szczęście, odpoczynku dla mamy i dzidzi - czytamy w kolejnym komentarzu.

- Nie przypadkowa data 1906. Gratulacje - zauważa inna komentująca. 

To prawda - sam piłkarz zaznaczył to w poście. 1906 to rok powstania Wisły Kraków, klubu, w którym Błaszczykowski teraz gra i z którym jest emocjonalnie związany - pomógł mu nawet finansowo i występował za symboliczną pensję (którą i tak oddawał na cele charytatywne). Wczoraj Wisła wznowiła treningi przed nowym sezonem, ale Błaszczykowskiego zabrakło na boisku, co mocno zaniepokoiło fanów. Teraz okazuje się, że miał ważne powody.

Źródło: Instagram/kuba.blaszczykowski

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polsat: Potworne podtopienia na wschodzie Polski. Ewakuowano kilkanaście osób, to dopiero początek
  2. Lidl podsłuchuje swoich klientów w ich domach?! Niepokojące odkrycie konsumentów, marka musi się tłumaczyć
  3. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi
  4. Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół

Źródło: Instagram, Onet

Następny artykuł