Koleżanka Jakuba A. ujawnia o nim wstrząsający fakt. To po prostu przeraża

Koleżanka Jakuba A. ujawnia o nim wstrząsający fakt. To po prostu przeraża Źródło: screen/YouTube/Telewizja Republika

Jakub A. zostanie skazany za morderstwo 10-letniej Kristiny. Prokuratura nie podała motywów przestępstwa, jednak do mediów ciągle napływają nowe informacje. Koleżanka mordercy zdradziła właśnie zaskakujące fakty.

Jakub A. z zimną krwią zamordował 10-letnią Kristinę. Sprawą śmierci dziewczynki, żyła cała Polska. 22-latkowi grozi dożywocie. Wciąż brakuje jednak oficjalnych informacji na temat motywów morderstwa, a media wciąż spekulują, wykorzystując informacje od osób z bliskiego otoczenia mordercy. Właśnie jeden z informatorów, zdradził nowe fakty na temat Jakuba A.

Motywy jakimi kierował się Jakub A.

Obecnie istnieją dwie, bardzo zbliżone do siebie historie dotyczące motywów morderstwa 10-latki. Wspólnym mianownikiem obu teorii jest miłość, jaką rzekomo 22-latek darzył matkę swojej ofiary.

Ze wstępnych informacji, wynikało, że morderca widział w 10-latce przeszkodę, jaka stała na drodze do związku między nim, a 40-letnią mamą dziewczynki. Dlatego też postanowił ją zamordować i poprzez upozorowanie przestępstwa na czyn pedofila, oddalić wszelkie podejrzenia.

Po jakimś czasie wyszły na jaw inne informacje, które stworzyły drugą teorię na temat motywów zbrodni. Według niektórych źródeł Jakub A. miał być spokrewniony z 40-letnią kobietą, co nie przeszkadzało im w zbliżeniu się do siebie.

- Formalnie nie tworzyli konkubinatu. No, ale parą można ich nazwać z różnych względów. Więcej nie mogę powiedzieć - twierdził informator "Super-Expressu".

22-latek miał nadzieję, że zamieszka z 40-latką i będzie dalej jej pomagał w budowie nowego domu. Kobieta zdecydowała się odsunąć od siebie Jakuba A. a ten w ramach zemsty, zdecydował się na morderstwo 10-latki.

Nowe informacje na temat Jakub A. "Taka niepokojąca osobowość"

Najnowsze informacje na temat mordercy 10-letniej Kristiny wyjawiła jego bliska koleżanka. Jak sama przyznała, morderca już od dłuższego czasu zachowywał się dziwnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Był dziwny. Taka niepokojąca osobowość. Gdy pisał do matki Kristiny, a ona przez chwilę nie odpisywała, to atakował. Czemu milczy, dlaczego nie odpisuje. Całe litanie do niej tworzył - opowiadała kobieta.

Wygląda na to, że Jakub A. był maniakalnie zazdrosny o 40-latkę. Przejawiał zachowania typowe dla osobowości socjopatycznej i w efekcie doszło do tragedii. W świetle tych informacji coraz bardziej prawdopodobna wydaje się teoria o morderstwie z motywem zemsty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc
  4. Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da
  5. Edyta Górniak pokazała się topless. Fani twierdzą, że nie potrzeba im niczego więcej (ZDJĘCIA)
  6. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  7. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News