Skandal. W internecie uruchomiono zbiórkę na paczkę dla mordercy Kristiny. Jest stanowcza reakcja

Skandal. W internecie uruchomiono zbiórkę na paczkę dla mordercy Kristiny. Jest stanowcza reakcja Źródło: screen/Youtube/UWAGA TVN

Jakub A. wciąż oczekuje na proces, podczas którego usłyszy wyrok w związku z zabójstwem 10-letniej Kristiny. Temat oskarżonego jest nieustannie poruszany w mediach i wywołuje spore emocje opinii publicznej. Najwięcej kontrowersji wywołała jednak zbiórka, która została utworzona specjalnie dla 22-latka.

Jakub A. otrzymał status więźnia niebezpiecznego, co oznacza, że nadzór nad nim jest o wiele bardziej rygorystyczny, a cela, w której przebywa musi być jednoosobowa. Nie trudno się domyślić, że warunki, w których obecnie żyje, są naprawdę wstrząsające. Najwyraźniej właśnie z tego powodu, ktoś postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy, która miała zostać przeznaczona na paczkę dla oskarżonego. 

Jakub A. otrzyma paczkę?  

W mediach aż huczy. Temat morderstwa 10-latki i samego sprawcy wciąż jest przedmiotem wielu dyskusji, choć zdecydowana większość społeczeństwa zajmuje dokładnie to samo stanowisko. Nikt jednak nie podejrzewał, że ktoś postanowi utworzyć w sieci zbiórkę na rzecz paczki żywnościowej, dla przebywającego w zamknięciu 22-latka. Akcja nosiła nazwę: "Zbiórka żywnościowa dla Jakuba A." 

- Wraz z administracją organizujemy zrzutkę na paczkę żywnościową dla Kuby! Pokażcie, że jesteście z nami kochani! - napisał autor akcji.   

W sieci od razu wybuchło ogromne poruszenie, a internauci starali się dotrzeć w każde możliwe miejsce, by tylko zbiórka została jak najszybciej usunięta.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Administracja zareagowała. Zbiórka została zablokowana

Całą sytuację można uznać co najmniej za niestosowną, dlatego też nie mogła pozostać bez odpowiedniej interwencji. Akcja miała miejsce na portalu zrzutka.pl, dlatego, gdy tylko szokująca informacja dotarła do jej administratorów, zdecydowali się oni podjąć stanowcze kroki. W kilka chwil zbiórka została zablokowana. 

- Ze względu na otrzymane zgłoszenia dotyczące zrzutki o numerze id: jpzk8v oraz ujawnienie zdjęcia i danych osobowych oskarżonego w treści zrzutki - podjęliśmy bezzwłoczną decyzję o zablokowaniu zrzutki, usunięciu jej opisu, tytułu oraz zdjęcia głównego - wyjaśnił portal zrzutka.pl

Wciąż nie wiadomo, czy udało się namierzyć autora kontrowersyjnej zbiórki. Niewykluczone, że on również poniesie konsekwencje.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. W filmie Patryka Vegi "Polityka" Ojca Rydzyka zagra znany polski aktor! Jego żona prowadzi dwa programy w TVP, straci pracę?
  3. Biedronka odpala sezonową wyprzedaż. Ponad 1200 produktów za grosze, oszalejecie
  4. TVN przekazał niepokojące informacje. 150 tys. rosyjskich żołnierzy w gotowości bojowej
  5. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  6. Były mąż Marty Kaczyńskiej wywleka rodzinne brudy. Powiedział o patologii, zdębiejecie

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News