Wstrząsające doniesienie mediów. Jakub A. i Kristina byli bliską rodziną?!

Wstrząsające doniesienie mediów. Jakub A. i Kristina byli bliską rodziną?! Źródło: fot. facebook.com

Jakub A. po zatrzymaniu przyznał się do zamordowania małej Kristiny, a także do podżegania innej osoby do tej zbrodni. Teraz na jaw wyszły jego powiązania z rodziną dziewczynki.

Jakub A. w brutalny sposób zabił 10-letnią Kristinę, której zaginięcie zgłoszono w czwartek. Niestety jeszcze tego samego dnia całą Polskę obiegła informacja o znalezieniu ciała dziewczynki. Wtedy też rozpoczęto poszukiwania sprawcy tej potwornej zbrodni, co policji nie zajęło dużo czasu. Okazało się, że odpowiedzialnym za morderstwo dziewczynki jest Jakub A., który mieszka w tej samej miejscowości co jego ofiara, a dodatkowo bardzo dobrze ją znał.

Mężczyzna został zatrzymany i teraz czeka na proces. Przyznał się do zarzucanych mu czynów, jednak mediom udało się dotrzeć do zupełnie nowych informacji, które rzucają na całą sprawę zupełnie nowe światło.

Jakub A. był spokrewniony z Kristiną?

Media właśnie podały szokujące doniesienia, jakoby Jakub A. miał być spokrewniony z ofiarą. Już wcześniej mogliśmy usłyszeć, że 22-latek znał dziewczynkę, ponieważ był zakochany w jej matce, która ostatecznie odtrąciła go. Co więcej, cała zbrodnia miała być spowodowana tym, że Kristina była negatywnie nastawiona do Jakuba A. i jego ewentualnego związku z jej mamą.

Jednak teraz możemy dowiedzieć się, że Jakub A. ma być spokrewniony z rodziną swojej ofiary. Według najnowszych doniesień mama Kristiny i matka jej oprawcy są kuzynkami. To by oznaczało, że Jakub A. zakochał się, a także chciał wspólnie żyć ze swoją ciotką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oficjalnie: Jakub A. usłyszał zarzut morderstwa oraz podżegania do niego

Te doniesienia jeszcze bardziej komplikują tę i tak już bardzo zawiłą historię. Jednak jak na razie brak oficjalnego potwierdzenia tych wstrząsających informacji. Wiadomo natomiast, że morderstwo Kristiny, nie miało charakteru seksualnego. Jakub A. ten element swojej zbrodni upozorował, przez co usłyszał zarzut morderstwa oraz podżegania do niego.

Mimo wszystko wiele osób wciąż domaga się dla niego jak najsurowszej kary, za brutalne zamordowanie Kristiny, które bez wątpienia nie było dokonane w afekcie, lecz zaplanowane od początku do końca. Przypomnijmy, że dziewczynka otrzymała przeszło 30 ran kłutych szyi oraz klatki piersiowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane
  2. TVP: Decyzja o odłączeniu Szymona od aparatury została podjęta wbrew rodzicom
  3. Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News