Kto ma większe szanse na prezydenturę niż Kaczyński? To KOBIETA

Kto ma większe szanse na prezydenturę niż Kaczyński? To KOBIETA

Takiego wyniku sondażu prezydenckiego nie spodziewał się nikt! Nie uwierzysz, z kim przegrał w nim Jarosław Kaczyński. To niezwykłe!

Najnowsze badanie opinii publicznej bez wątpienia zaskakuje. Zostało przeprowadzone na panelu Ariadna dla Wirtualnej Polski na ogólnokrajowej próbie 1046 pełnoletnich osób.

Z kim przegrał Kaczyński?

Na szczycie niezmiennie znalazł się Andrzej Duda, na którego swój głos chciałoby oddać 36 proc. badanych. Następny był Robert Biedroń (9 proc.), a podium zamknął Donald Tusk (7 proc.). ZOBACZ TAKŻE: PKW alarmuje: Wybory są zagrożone! I nie chodzi o nowe prawo Prezes partii rządzącej, Jarosław Kaczyński, zajął bardzo dalekie miejsce z poparciem wysokości 3 proc. Szef Prawa i Sprawiedliwości znalazł się w sondażu pod... Jolantą Kwaśniewską, na którą chciałoby zagłosować 4 proc. ankietowanych.

Wyniki pozostałych kandydatów

Pomiędzy dwiema grupami znalazło się więcej kandydatów, m.in. Bronisław Komorowski i Jurek Owsiak (6 proc.) oraz Paweł Kukiz (4 proc.). Największą uwagę opinii publicznej przykuło jednak nieoczekiwane, przegrane przez prezesa PiS starcie Kaczyńskiego i Kwaśniewskiej. ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz, Waszczykowski i Szyszko mają nowe posady!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News