Mało kto o tym pamięta. Norbi miał niewiele mniej żon od Wiśniewskiego

Mało kto o tym pamięta. Norbi miał niewiele mniej żon od Wiśniewskiego Źródło: TVP

"Jaka to melodia" powróciła w zupełnie nowej odsłonie, wzbudzając ogromne dyskusje wśród fanów tego programu. Nowym prowadzącym został wokalista, który w ostatnich latach zdawał się być nieobecny na polskiej scenie. Teraz jego prywatność znów zaczęła wzbudzać zainteresowanie mediów - zwłaszcza, że niezwykle przypomina pod tym względem Michała Wiśniewskiego.

"Jaka to melodia", pomimo ogromnych wręcz dyskusji wśród widzów TVP, prowadzonych w mediach społecznościowych, wcale nie straciła na oglądalności. Wielu widzów wychodziło z założenia, że rozstanie się stacji z Robertem Janowskim będzie ostatecznym końcem muzycznego teleturnieju. Okazało się jednak, że Norbi wcale nie sprawdza się gorzej w tej roli, mimo że w ostatnich latach polskie społeczeństwo niemal zdążyło o nim już zapomnieć.

Co robił Norbi przez te wszystkie lata i jak wyglądało jego życie? Mnóstwo osób poczęło zadawać sobie te pytania już po oficjalnej decyzji o tym, kto zostanie prowadzącym programu. Jak się okazało wokalista, który cieszył się swojego czasu ogromną popularnością, prowadził życie, które z pewnością zaskoczy wielu jego fanów. Pod względem stałości związków przypomina coraz bardziej Michała Wiśniewskiego, co niedawno zauważyli internauci.

Prowadzący "Jaka to melodia" jest jak Michał Wiśniewski?

W jednym z ostatnich wywiadów Norbi wyznał, że jego życie miłosne dalekie było od poczucia stabilizacji. Wokalista miał aż trzy żony. Z pierwszego małżeństwa ma córkę, Igę. Po dwukrotnych porażkach małżeńskich wokalista poznał Marzenę Chełmińską. I ta znajomość - jak twierdzi Norbi - całkowicie zmieniła jego życie.

- To nie te czasy, kiedy fanki uganiały się za mną, a ja latałem po bibach i dyskotekach (...) Dopiero w wieku 43 lat poznałem kobietę swojego życia. Wcześniej miałem dwie żony. Mam do nich wiele szacunku, rozstaliśmy się w zgodzie, bez ekscesów. Jednak dopiero przy Marzenie dowiedziałem się, o co chodzi w małżeństwie. Ustatkowałem się dzięki niej. I dojrzałem - mówił Norbi w rozmowie z "Twoim Imperium".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego słowa mogą się wydawać dojrzałe i szczere, chociaż wiele osób wskazuje także na coś innego. Otóż zdaniem niektórych internautów słowa Norbiego o swojej nowej żonie brzmią zaskakująco podobnie do słów Michała Wiśniewskiego, który twierdził, że Dominika Tajner-Wiśniewska jest jego czwartą i ostatnią żoną, przy której dojrzał i czuje że jest osoba, z którą chciałby spędzić resztę życia.

Czas pokaże, czy słowa piosenkarza nie okażą się jedynie idealizowaniem. Póki co prowadzący programu "Jaka to melodia" może śmiało mówić o odzyskaniu popularności i powróceniu do łask swoich fanów, którzy z pewnością nie spojrzeliby łaskawym okiem na skandale obyczajowe w jego życiu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kim jest partner Magdy Gessler? Ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy km stąd
  2. Krystyna Wodecka mimo wielu plotek była największą miłością Zbyszka Wodeckiego
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News