Janowska przeszła przez załamanie nerwowe.
Anna Maria Guziewska - 18 Lutego 2019

Janowska przeszła przez załamanie nerwowe. "Robert wywoził mnie na tylnym siedzeniu pod kocem"

"Jaka to melodia" otworzyła Robertowi Janowskiemu drzwi do niebywałej popularności. Mężczyzna jest nie tylko wspaniałym artystą, który potrafi wspierać innych. Prezenter jest także wspaniałym mężem, który zawsze staje po stronie najbliższych. W jednym z ostatnich wywiadów Monika Janowska opowiedziała o swoim koszmarze. Kulisy jej życia mogą wielu zszokować.

Robert Janowski niedawno pożegnał się z TVP w atmosferze skandalu. Po kilkudziesięciu latach na antenie, widzowie nie mogli uwierzyć, że nie zobaczą go już w kolejnej odsłonie "Jaka to melodia". Cały czas u jego boku stała żona Monika. Równie troskliwy zdawał się prezenter sześć lat temu, gdy kobieta stanęła w świetle reflektorów. Po latach postanowiła powiedzieć prawdę w wywiadzie.

Prowadzący "Jaka to melodia" wspierał żonę? Wyjątkowo szczera wypowiedź Moniki

- Chociaż od tamtych wydarzeń minęło już 6 lat wcale nie czuję się mocniejsza. To, co się wydarzyło, przeczołgało mnie doszczętnie. Całą naszą rodzinę. Kiedy Robert czy dziewczynki wracali do domu, już po minie widziałam, czy kula ich trafiła w pracy lub w szkole - powiedziała Monika Janowska w wywiadzie z "Fleszem".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄKobieta sześć lat temu stanęła w centrum "afery futrzanej". Pięknej żonie artysty zarzucono, że ukradła futro w jednym z butików w Nowym Jorku. Sprawa toczyła się długo, a wyrok, jaki ogłoszono był uniewinniający. Mimo wszystko tabloidy sprawę nagłaśniały, spekulując nad winą Janowskiej. Sama, nie mogła sobie poradzić z nagonką i przepłaciła to zdrowiem.

Co się działo z Moniką Janowską? Jej załamanie było bardzo poważne

- Wstawałam rano, robiłam śniadanie, odwoziłam dzieci do szkoły. Wracałam do domu i płakałam (...) I tak przez trzy lata - wyznała Monika Janowska w rozmowie z "Fleszem". Okazuje się, że kobieta po latach odważyła się wyznać, że przeszła załamanie nerwowe. Mimo ogromnych trudności, obok niej stał zawsze mąż. Prezenter "Jaka to melodia" zawsze znalazł czas, by pomóc swojej ukochanej. - Po powrocie ukrywałam się w mieszkaniu. Nie wychodziłam na krok. Kiedy już dostawałam ataku paniki, Robert "wywoził" mnie na tylnym siedzeniu pod kocem gdzieś, gdzie chociaż na chwilę mogłam pooddychać świeżym powietrzem - przyznała wzruszona kobieta. Okazuje się, że trudności para ma już za sobą. Obserwując dwoje w mediach społecznościowych oraz w rozmowach z dziennikarzami, można zauważyć, że wyjątkowo cenią sobie teraz szacunek i bliskość. Z pewnością jako małżeństwo mogą na siebie liczyć. Monika ma nadzieję, że podobna sytuacja już nie będzie miała miejsca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jaka fryzura odmładza po 40? Zapomnij o długich włosach
  2. Zarobki Kasi Tusk są kosmiczne. Zarabia więcej niż swój ojciec?
  3. Fani wpadli w furię, kiedy Brodka wyszła z budynku TVN. "POJ*BAŁO SIĘ!"
  4. Agnieszka Chylińska zszokowała swoich fanów. "Aga, a kiedy ty powiesz sobie dość?"
  5. Nie żyje znany, polski muzyk. Przegrał z chorobą
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Dowbor terazKatarzyna Dowbor całkiem się zmieniła! Aż trudno ją poznaćCzytaj dalej
źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News