Norbi z "Jaka to melodia?" nie pozbiera się z podłogi. Internet ryknął śmiechem

Norbi z "Jaka to melodia?" nie pozbiera się z podłogi. Internet ryknął śmiechem Źródło: youtube.com/Wideoportal

"Jaka to melodia?" bardzo zmieniło swoją formułę. Największym ciosem dla fanów teleturnieju było odejście Roberta Janowskiego. Od tej pory część fanów zrezygnowała z oglądania muzycznego show, a inni wciąż żartują na temat nowego prowadzącego, Norbiego. To, co ostatnio znalazło się w internecie, rozśmieszyło internautów do łez. Muzykowi jednak nie będzie do śmiechu.

"Jaka to melodia?" od lat bawiła widzów TVP zmaganiami miłośników muzyki. Zwykli ludzie zostali jednak wyparci przez celebrytów, a Roberta Janowskiego zastąpił Norbi znany głównie z utworu "Kobiety są gorące". Po dwudziestu latach programu to był duży szok dla wszystkich telewidzów. Wielu fanów nie akceptuje tej zmiany. To, co udostępnili w internecie, rozbawiło wszystkich. Tylko nowy prowadzący nie ma powodów do radości.

"Jaka to melodia?" rozśmieszyło wszystkich poza Norbim

Na facebookowym profilu "Jaka to melodia?" udostępniło zabawny obrazek, który miał zachęcić do rozwiązania zagadki i odgadnięcia tytułu piosenki. Na grafice widać pytanie "Po ilu nutach?" a poniżej "Podpowiedź: Pół na pół". Zdjęcie miało zachęcić internautów do włączenia telewizorów o 17:25, aby dowiedzieć się, o co chodzi. Większość osób od raz zorientowała się, że chodzi o utwór "Tyle samo prawd ile kłamstw" z repertuaru Budki Suflera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak nie to przykuło uwagę internautów. Najbardziej rozśmieszył ich jeden komentarz umieszczony pod zdjęciem. 

- Szanse Norbiego na dalsze bycie prowadzącym "Jaka to melodia?" - napisał internauta.

Komentarz bardzo szybko zdobył bardzo dużo pozytywnych reakcji od innych użytkowników Facebooka. Wiele osób nie ukrywa, że wolało poprzedniego prowadzącego, a Norbi nie podoba się fanom teleturnieju. Według nich brakuje mu charyzmy, jaką miał Robert Janowski, nie potrafi też zachęcić uczestników do lekkiej, interesującej rozmowy. Głos dziennikarza miał także wiele zwolenników, którzy często włączali telewizor, aby posłuchać, jak śpiewa znane i lubiane hity. Norbi raczej nie może pochwalić się podobnym talentem ani uznaniem fanów "Jaka to melodia?".

Taka interpretacja zagadki może sugerować, że część widzów chętnie zobaczyłyby kogoś innego na jego miejscu. To z pewnością bardzo gorzki żart dla autora piosenki "Kobiety są gorące", który stara się zaskarbić sobie sympatię widzów na wszystkie możliwe sposoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Julia Wieniawa zarabia aż 8 razy WIĘCEJ niż Antek Królikowski. To naprawdę duże kwoty!
  2. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  3. To się w głowie nie mieści. Biedronka zorganizuje życie mieszkańcom
  4. Lewandowski jak nigdy potrzebuje wsparcia żony. Niemcy boleśnie go wyśmiali
  5. Ogromne oszustwo wokół Familiady? Pod Strasburgerem ugną się kolana

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News