Dzisiaj wyjątkowy odcinek "Jaka to melodia". Wystąpią wielkie polskie gwiazdy

Dzisiaj wyjątkowy odcinek "Jaka to melodia". Wystąpią wielkie polskie gwiazdy Źródło: facebook.com/JakaToMelodiaTVP

"Jaka to melodia" jak co weekend zaskoczy swoich wiernych widzów niespodziankami. Niedziele są przeznaczone na odcinki z udziałem specjalnych gości, co będzie miało miejsce również dziś o 18:30.

"Jaka to melodia" zaserwuje dziś odcinek podwójnie muzyczny. Zazwyczaj podczas tak zwanych przerywników można zobaczyć gwiazdy, które na stałe wykonują covery przebojów w studiu, zapraszane są znane zespoły i wokaliści, a dziś producenci przejdą samych siebie.

"Jaka to melodia" postawi na muzycznych zawodników

W dzisiejszym odcinku jakiej to melodii to gwiazdy polskiej sceny muzycznej staną ze sobą w szranki. Trzy stanowiska i trzy znane z kultowych przebojów osoby - to widowisko będzie warte zobaczenia. Okaże się, czy producenci wraz z Norbim zaskoczą ich muzycznymi zagadkami.

Bój stoczą Izabela Trojanowska, Krystyna Giżowska i Andrzej Zieliński. To trio prawdziwych wyjadaczy będzie musiało w skupieniu stawić czoła niespodziankom. Z nagrania, które opublikowano na Facebooku można wywnioskować, że swoimi głosami wczesny wieczór umilą między innymi Ryszard Rynkowski i Marina.

Zapewne tak wspaniali wokaliści, którzy będą brać udział w rywalizacji, także staną na scenie, by wykonać swoje największe przeboje. Dla fanów piosenek z lat 70. i 80. będzie to wisienka na torcie. Można się również spodziewać, że wygrana, jak to zwykle bywa w odcinkach specjalnych, zostanie przekazana na cele charytatywne. Nie zdradzono jeszcze, która organizacja otrzyma z pewnością sporą sumę pieniędzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestnictwo Izy Trojanowskiej, Krysi Giżowskiej i Andrzeja Zielińskiego będzie tym ciekawsze, że już kiedyś brali udział w programie, zaliczając nie tylko scenę muzyczną, ale i tą przeznaczoną dla zawodników. Nie sprowadzili na siebie porażki, dlatego w tym odcinku rzeczywiście trzeba będzie kierować się zasadą "kto pierwszy ten lepszy".

Piosenki, które będą musieli odgadnąć także będą zróżnicowane. Od starych przebojów polskich i zagranicznych, aż do nowoczesnych, a nawet tegorocznych. O 18:30 okaże się, czy starzy wyjadacze są na tyle obeznani i na czasie, by odgadnąć 100% piosenek w finale.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News