Wielka afera wokół Jaka to melodia. Wszystko zepsute

Wielka afera wokół Jaka to melodia. Wszystko zepsute Źródło: screen youtub.com/Maciej Orłoś

"Jaka to melodia" bez Roberta Janowskiego według wielu widzów znacząco straciła na poziomie. Jednak brak uwielbianego prowadzącego to nie jedyny problem tego show. Tym razem internauci powiedzieli stanowcze dość.

"Jaka to melodia" jest prawdziwie kultowym teleturniejem w polskiej telewizji. Niestety, wielu widzów zrezygnowało z oglądania go w momencie, kiedy z show odszedł Robert Janowski, który przez wiele lat wcielał się w rolę prowadzącego oraz śpiewał w programie. Po odejściu muzyka TVP zdecydowało się, że miejsce Janowskiego zajmie Norbi, który nie przypadł do gustu widzom programu. Niestety to nie jedyny problem, z jakimi musi się teraz zmagać ten legendarny program.

Widzowie "Jaka to melodia" mają już dosyć

Nie da się ukryć, że niejeden fan wyczekuje powrotu Janowskiego do telewizji i teleturniejów. Muzyk zapowiedział już kilka miesięcy temu, że poprowadzi zupełnie nowe show, które również będzie muzycznym quizem, ale od tej pory nie pojawiły się nowe informacje dotyczące jego dalszej kariery.

Jeżeli faktycznie powstanie taki program, to TVP będzie miało naprawdę silną konkurencję, ponieważ wielu widzów może odejść od "Jak to melodia". Jednak to nie jedyny problem stacji, który jest związany z tym programem.

Okazuje się, że występy zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd w programie również zaczęły irytować wielu widzów. Jednym z głównych zarzutów jest fakt, że cały czas do show zapraszane są te same osoby, przez co w programie praktycznie nie pojawia się nikt nowy. Dodatkowo na palcach jednej ręki można zliczyć osoby, które śpiewały na żywo, a nie z playbacku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uwielbiam ten program ale mały apel do producentów - mniej playbacku plis! I więcej różnych gości śpiewających! Coraz częściej się wszystko powtarza dosyć się ma tych gwiazd typu blucafe, pectus - pisze jedna z internautek.

Internauci zaznaczają również, że wcześniej w programie nie było takich problemów, które pojawiły się wraz z Norbim. Nie da się ukryć, że jeżeli TVP cały czas będzie głuche na to, co mówią i piszą fani ich flagowego programu, to już niedługo mogą stracić ich wszystkich, a to będzie prawdziwa tragedia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News