Ogromne oburzenie, widzowie "Jaka to melodia?" czują się oszukani. "To jest kur*a dramat"

Ogromne oburzenie, widzowie "Jaka to melodia?" czują się oszukani. "To jest kur*a dramat" Źródło: Facebook/Jaka to melodia

"Jaka to melodia" od czasów odejścia Roberta Janowskiego nie jest tym samym programem, co przez ostatnie 21 lat. Wierni widzowie muzycznego show, które zdobyło ogromną popularność, czują się oszukani i zawiedzeni jego obecnym poziomem. Facebookowe komentarze mówią same za siebie.

"Jaka to melodia" przez lata emisji stało się jednym z najchętniej oglądanych muzycznych show w polskiej telewizji. Prowadzony przez Roberta Janowskiego quiz, w którym uczestniczy musieli odgadywać tytuły piosenek po ułamku sekundy, jest dziś elementem polskiej kultury popularnej, a sam wokalista ikoną i żywą legendą.

Niestety po ponad dwóch dekadach owocnej współpracy Telewizja Polska zdecydowała się odsunąć krytycznego wobec niej Janowskiego. Rozstanie z programem odbyło się w atmosferze skandalu i wzajemnych pretensji. Dla fanów show był to koniec pewnej epoki, podobnie jak dla Janowskiego, którzy poświęcił "JTM" tak długi wycinek swojej zawodowej kariery.

Wokalistę na miejscu prowadzącego zastąpił Norbi, który w nowej roli się całkowicie nie sprawdza. Co krok widzowie i internauci wytykają mu błędy i krytykują za zachowanie, czy po prostu za "niebycie Robertem Janowskim". Zdaniem miłośników od czasów zmian sam program stracił polot i zaniżył poziom.

"Jaka to melodia" w ogniu krytyki

Wczoraj na facebookowym profilu "Jaka to melodia" ukazał się wpis wideo z występu wokalisty disco polo Czadomena na potrzeby programu. Muzyk i tańczące dla niego dziewczęta idealnie wpisują się w nową politykę promowania tego gatunku muzycznego, którą ponad rok temu oficjalnie wprowadził Jacek Kurski.

O ile prezes TVP może być zachwycony tą decyzją, to widzowie "Jaka to melodia" są nią raczej zniesmaczeni. Komentujący post internauci (choć nie wszyscy) są także wściekli na to, co stało się z ich ulubionym niegdyś programem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudno się dziwić, że telewidzowie czują się oszukani. Jeden z nich sięgnął nawet po wulgaryzmy, by wyrazić swoje ubolewanie nad tym, co stało się z jego ukochanym programem.

- To jest k... dramat; Z tym playbackiem to pojechaliście na grubo. Coraz gorzej z jakością programu; Padnę jak jeszcze raz zobaczę tą pseudo muzykę na ekranie JTM. Nie zapraszajcie też Pięknych i Młodych no słuchać się nie da!; Już nie mają kogo zapraszać - czytamy.

Reakcja Janowskiego na angaż Norbiego

Norbi zastąpił Roberta Janowskiego jeszcze przed rozpoczęciem obecnie trwającego sezonu "JTM". Pytany przez media o poprzedniego prowadzącego odpowiedział, że na jego miejscu zapewne zrobiłby to samo. Pytany o tę wypowiedź Janowski, jasno dał do zrozumienia, że Norbi grubo się pomylił.

- To wypowiedział się za mnie, bo ja nie zrobiłbym tego samego. Pierwsze, co bym zrobił, to zadzwoniłbym. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że dostaję ofertę prowadzenia np. "Milionerów" i nie wykonuję telefonu do Huberta Urbańskiego z pytaniem, o co chodzi. Takie chyba są reguły show-biznesu - powiedział Janowski.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ojciec Roberta Janowskiego porzucił go, gdy był dzieckiem! To był BRUTALNY cios od życia
  2. Złośliwy RAK zabrał żonę polskiego zdobywcy Oscara. Ta śmierć ZMIAŻDŻYŁA wielkiego reżysera
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

źródło: Facebook

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News