Niemal nikt o tym nie wie. Tajemniczy aktor prowadził "Jaka to melodia" przed Janowskim

Niemal nikt o tym nie wie. Tajemniczy aktor prowadził "Jaka to melodia" przed Janowskim

"Jaka to melodia" to program, który zna chyba każdy. Transmitowany jest nieprzerwanie na antenie TVP od 1997 roku. Najdłużej prowadzącym, bo aż przez dwie dekady, był Robert Janowski, którego niedawno zastąpił Norbi. Jednak nie tylko oni prowadzili program!

"Jaka to melodia" to nadal uwielbiany i bijący rekordy popularności w Polsce program. Choć niewielu wie - to nie Robert Janowski był jego pierwszy prowadzącym. Okazuje się, że przez chwilę w rolę gospodarza wcielał się znany aktor teatralny i filmowy. Znany również między innymi z popularnych utworów, które śpiewał.

"Jaka to melodia" - Janowski nie był pierwszym prowadzącym?

Według oficjalnych informacji pierwszym gospodarzem programu był Jacek Borkowski. Zany i lubiany aktor, który nadal uczestniczy chętnie w życiu showbiznesu występując w takich programach jak choćby "Jak oni śpiewają". W ostatnim czasie można było go zobaczyć w serialach, jak na przykład "Na wspólnej", "Pierwsza miłość" czy w popularnym "Świecie według Kiepskich". Niewielu wie, ale Borkowski jest również muzykiem. Zaśpiewał "Piosenki o mojej Warszawie", a także "Gdy jesteś blisko mnie". DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ Ostatnio jego praca wypełniona jest głównie grą w teatrze. Przez długi czas aktor był związany z warszawskim Teatrem Ateneum. Niedawno miała miejsce premiera nowego spektaklu "Osadzeni", gdzie głośno było o jego związku z Pauliną Koziejowską - młodszą o 23-lata pogodynką. Choć opinia publiczna wstrząśnięta była takim romansem to para rozstała się po zaledwie 3 miesiącach.

Pierwsze nagrania nie zostały transmitowane?

Ponoć kilkanaście pierwszych odcinków, które zostały nagrane z Jackiem Borkowskim w roli głównej, zwyczajne wyrzucono i usunięto. Nie wiadomo jaka była tego przyczyna. Potem zaproszono do nagrań Roberta Janowskiego, który prowadził program przez kolejne dwie dekady aż do 2018 roku, gdzie zastąpił go Norbi. Aktor jeszcze przez jakiś czas pokazał się w programie w zastępstwie Janowskiego. Miało to miejsce przez kilka odcinków w 2001 roku. Później na dobre stacja zrezygnowała ze współpracy z artystą. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Miażdżąca promocja w Rossmannie. Będą rozdawać produkty ZA DARMO!
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Jessica z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o swoim koszmarze! Tak potraktował ją mężczyzna
  4. Robert Janowski ujawnia prawdę o swojej chorobie. Niezwykle szczery wywiad
  5. Norbi ujawnia największą tajemnicę "Jaka to melodia"! Ujawnił całą tajemnicę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
        Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News