Czy to się dzieję NAPRAWDĘ?! Szokujące informacje o "Jaka to melodia?"

Czy to się dzieję NAPRAWDĘ?! Szokujące informacje o "Jaka to melodia?"

Odkąd z programu "Jaka to melodia" odszedł Robert Janowski - fani podzielili się na dwa obozy. Jedni chcą powrotu prezentera, inni po prostu oglądają program z nowym prowadzącym! Ci drudzy uważają, że w końcu Norbi nie jest taki zły. Ostatnio na temat "Jaka to melodia" pojawiła się informacja, która nie jest dobra dla TVP.

"Jaka to melodia" z Robertem Janowskim przez niemal dwadzieścia lat gościły w polskich domach. Muzyk przez ten czas wykreował wizerunek programu i przyciągnął rzeszę wiernych fanów. Jak się nie przyzwyczaić do kogoś przez tyle lat? Jego wymiana mogłaby się źle skończyć. To tak, jakby nagle ktoś wymienił prowadzącego "Jeden z dziesięciu" Tadeusza Sznuka. Zdaje się to być niemożliwe. Jednak zmiany naprawdę dokonało TVP. Zamiast Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia" od niedawna zastępuje go Norbi, czyli Norbert Dudziuk - znany z hitu "Kobiety są gorące". Dzięki swojej charyzmatycznej osobowości zagrzewa on swoje miejsce w showbiznesie od wielu, wielu lat.

Prawdziwa sytuacja w "Jaka to melodia". Ujawniono kulisy programu

Jak donoszą media - po zmianie Janowskiego na Norbiego program utracił aż... pół miliona widzów. To naprawdę spory cios dla TVP. Co ciekawe. Jeśli chodzi o kwestie finansowe - program w 2018, gdy prowadzącym był jeszcze Robert Janowski zarobił o 2 mln złotych więcej niż w roku 2017 (takie informacje znajdziemy w raporcie, który przygotował dom mediowy MullenLowe MediaHub), bo aż 75,4 mln. Czy z nowym prowadzącym poradzi sobie równie dobrze? Wielu internautów bardzo wątpi w taki scenariusz.

Fani Jaka to melodia chcą powrotu Janowskiego

Pod wpisem na fanpage "Jaka to melodia" rozgorzała ostra dyskusja:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Bez pana Roberta ten program to zupełnie coś innego - czytamy opinię. - [Norbi - przypis red.] nigdy nie zastąpi Pana Roberta - jest śmieszny i brak kultury - komentuje ktoś inny. - Niestety, są pewne rzeczy, osoby, których nie da się zastąpić. Tak samo jak są piosenki, które mają jednego wykonawcę. Również programy, które mają jednego prowadzącego czy filmy, które mają jednego odtwórcę roli głównej. To tak jakby w "Randce w ciemno" wymienić Kawalca czy w "Czarze Par" Ibisza, a "Kilera" nakręcić bez Pazury. No nie da się. Tak samo JKM zawsze będzie tylko z Janowskim! - napisał sfrustrowany mężczyzna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zenek Martyniuk załamany! Jego syn przekroczył wszelkie granice
  2. Chris Brown aresztowany! Poważne oskarżenia
  3. Barbara Kurdej-Szatan: Rafał Szatan z Basią na gorących zdjęciach
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
            Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News