Wielki skandal wokół "Jaka to melodia"! Wściekli fani w furii roznoszą prowadzącego

Wielki skandal wokół "Jaka to melodia"! Wściekli fani w furii roznoszą prowadzącego Źródło: screen/youtube/ DJ VOLLDANCE

"Jaka to melodia?" przez wiele lat cieszyła się mianem najlepszego programu Telewizji Polskiej, który cieszył się ogromną sympatią fanów. Wszystko zmieniło się jednak z chwilą zerwania współpracy z Robertem Janowskim, którego miejsce zajął Norbi. Właśnie doszło do ogromnego skandalu z jego udziałem, a fani są wściekli. 

"Jaka to melodia?" swoimi początkami sięga do roku 1997 i już wtedy w roli gospodarza występował znany i lubiany celebryta Robert Janowski. Prowadził on konkurs niezmiennie aż do tego roku, a przez ten czas zdążył zyskać sympatię wszystkich widzów, którzy traktowali go jako stały punkt produkcji. Wszystko zmieniło się jednak kilka tygodni temu, gdy okazało się, że mężczyzna zakończył współpracę z TVP, a jego miejsce zająć ma jeden z najmniej lubianych muzyków w kraju - Norbi. Wraz z pojawieniem się nowego gospodarza, w internecie publikowane jest coraz więcej wpisów i komentarzy widzów, którzy nie są zadowoleni z nowej formuły programu oraz samej postaci prowadzącego. Zdaniem wielu osób nie nadaje się on do tej roli. Teraz jednak Norbi zrobił na antenie coś, co przelało czarę goryczy, a internauci głośno mówią o odwołaniu go ze stanowiska.

Wielki skandal w "Jaka to melodia?"

Słowa krytyki licznie napływające pod adresem nowego prowadzącego są już stałym elementem występującym po każdym kolejnym odcinku programu "Jaka to melodia?", jednak to, do czego doszło w ostatnim odcinku, wywołało furię fanów. Norbi nie uznał odpowiedzi jednej z zawodniczek, mimo że zdaniem internautów była prawidłowa. - Agnieszka powinna przejść do 3. rundy! Dobrze odpowiedziała! Norbi nie uznał jej odpowiedzi, że Gniatowski śpiewał "Piosenkę kubańską", a to dobry tytuł jest! Pani Agnieszko proszę się odwołać! - napisała na facebookowym profilu programu fanka. Natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy popierających jej słowa. - Konieczne jest odwołanie, tytuł absolutnie prawidłowy! - potwierdza kolejna osoba. - Komisja ośmiesza się takim prowadzącym - ocenia internautka.

Widzowie żądają powrotu Roberta Janowskiego

Natychmiast pojawiły się również głosy żądające wycofania się Norbiego z produkcji i zastąpienia go kimś, kto będzie umiał występować przed kamerami i poprowadzi kultowy teleturniej muzyczny profesjonalnie i ze smakiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Powiem tak. Oglądam i normalnie tak żałosnego prowadzącego jeszcze nie widziałam. Program stracił serce i duszę. Jeszcze do tego taki sztuczny jak choinki w hipermarkecie. Szkoda oczu i słuchu - krytykuje Norbiego internautka. - Niech ten Norbi cały już się wyniesie i ustąpi miejsca komuś, kto wie jak się zachować i nie jest takim gburem. Pan Janowski był fantastyczny, nie wiem jak można było go zwolnić! - pisze oburzony fan programu. - Robert Janowski z powrotem do "Jaka to melodia"! Pozbądźcie się tego sztucznego muzyka, jest żenujący - apeluje kolejna osoba. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Widzowie „Twoja twarz brzmi znajomo” zrozpaczeni i załamani, nie mogą uwierzyć. Dzisiejszy dzień będzie dla nich okropny
  2. Kościół katolicki chyli się ku upadkowi na naszych oczach? Szokujący przełom
  3. Kurdej-Szatan brudna, zraniona i posiniaczona! Co się dzieje?!
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News