Robert Janowski, problemy z horoskopem
yt/Gala.pl
Bartłomiej Chudy - 18 Marca 2019

Żona Janowskiego zdradziła ich horoskop. Pojawił się duży problem

"Jaka to melodia", kultowy program TVP nie jest już prowadzony przez słynnego muzyka. Robert Janowski wraz z żoną pozostają jednak bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Tym razem światło dzienne ujrzały nietypowe wątpliwości żony Roberta Janowskiego, Moniki Janowskiej. Chodzi o horoskop odnoszący się do znaków zodiaku w jej związku. Rozterki dotyczą kluczowego dylematu w życiu par.

"Jaka to melodia" prowadzone było przez niego przez ponad 20 lat. Robert Janowski, znany przez lata jako prowadzący teleturniej, podejmuje się dziś innych wyzwań. Wielu internautom i widzom brakuje obecnie błysku i wyczucia, którym Janowski imponował przez długie lata na planie show. Mogą jednak wciąż podziwiać swojego ulubieńca w mediach społecznościowych, gdzie jest wyjątkowo aktywny.

"Jaka to melodia" już za nim, teraz Robert Janowski musi martwić się o podział ról w domu? Zaskakujący wpis żony

Gwiazdor nie skończył ze swoją aktywnością na polu publicznym. Wręcz przeciwnie - jego kolejne aktywności w mediach społecznościowych znajdują spory odzew wśród fanów. Jakby tego było mało, w sieciową promocję Roberta Janowskiego i jego treści angażuje się coraz częściej żona Janowskiego, Monika.

TVN może się schować. Polsat szykuje prawdziwą konkurencję dla "Big Brothera"TVN może się schować. Polsat szykuje prawdziwą konkurencję dla "Big Brothera"Czytaj dalej

Tym razem rzecz dotyczy właśnie małżonki byłego prowadzącego "Jaka to melodia". Monika Janowska zamieściła na swoim profilu na Facebooku wielce wymowny wpis. Sprawa jest poważna - dotyczy podziału ról w małżeństwie. Żona Janowskiego ma w tej sprawie swoje przemyślenia, bazujące na... horoskopach! Te zaś w ocenie kobiety wywołują istotne komplikacje.

- Pan Mąż, czyli mój osobisty zodiakalny Baran i Ja, Pani Lew, raczej salonowa. Piszą, że to bardzo przyjazne sobie znaki, ale może się pojawić mały problem: kto jest przewodnikiem stada, bo obydwoje się pchają do tej roboty - napisała pani Monika, angażując tym pytaniem wielu fanów horoskopów.

Z drugiej strony pani Monika zaznaczyła, że taki podział może rodzić komplikacje.

- R. uważa, że to on jest prezesem, ale i tak wszyscy wiemy, że bez dobrej sekretarki to nawet najlepsza firma może paść - dodaje Janowska, pytając fanów o ich podziały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieKatarzyna Dowbor wygrała walkę z nieuleczalną chorobą. Straszliwe cierpienia niszczyły jej życieCzytaj dalej

Horoskop Janowskich zaktywizował internautów

Internauci szybko zaangażowali się w dyskusję. Jak się okazuje, nie brakuje słów chwalących samo połączenie znaków lwa i barana. Horoskop został bardzo różnie skomentowany przez sympatyków pary.

- Te 2 znaki to najlepszy układ, jaki może się zdarzyć! U nas - to ja jestem zodiakalnym Baranem, a Mąż (też mój osobisty) to Lew. Rządy dzielimy po połowie, ja rządzę "większą" - napisała ku pokrzepieniu serc jedna z internautek.

Pojawiają się też inne ciekawe odniesienia, łączące horoskopy z tradycyjnym pojmowaniem podziału ról.

- U nas mąż to głowa rodziny, a ja szyja. Przecież wiadomo, że to szyja kręci głową, więc rządzę ja - pisze kolejna z internautek podkreślając, że w jej związku dogadać muszą się zodiakalny byk z wodnikiem.

Jak myślicie - czy "horoskopowe" obawy pani Moniki rzeczywiście przełożą się na problemy w relacji Janowskich? A może jedynie to "puszczanie oka" ze strony żony Roberta Janowskiego?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Biedroń przypomniał zapomniane słowa Kory. Teraz nabrały całkiem nowego znaczenia
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

Robert JanowskiRobert Janowski nie przypomina dawnego siebie. Całkiem zmienił wizerunek, 8 zdjęcie to PETARDACzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News