„Jaka to melodia” nadawana jest już od 21 lat. Niestety dla najwierniejszych miłośników formatu, w nowym sezonie nie oglądamy już Roberta Janowskiego. Prowadzący w najnowszym wywiadzie wyraził swoje zdanie o wielkiej zmianie, która nastąpiła dosyć niespodziewanie.

„Jaka to melodia” od 1997 roku zbierała przed telewizorami miliony ludzi. Prowadzący Robert Janowski radził sobie doskonale i z czasem stał się nieodłącznym elementem show. Niestety ten etap w historii TVP został już zamknięty i to w atmosferze skandalu.

Janowski nie został poinformowany przez władze stacji o planowanej zmianie formatu teleturnieju. Nie powiedziano mu również o jego nowym realizatorze. Ostatecznie jednak Telewizja Polska przejęła produkcję i wydaje
„Jaka to melodia” samodzielnie.

Konflikt między stacją, a Janowskim był już jednak zbyt rozwinięty, by mógł tak po prostu się zakończyć. Oskarżenia o oszustwa na castingach i niejasności skutecznie wyprosiły Janowskiego z Woronicza.

„Jaka to melodia” nigdy nie będzie już tym samym

Od tego sezonu najważniejsze muzyczne show w polskiej telewizji prowadzi Norbert Dudziuk, czyli popularny Norbi. Nowa twarz w programie nie spodobała się jednak telewidzom, zbierając niemal same negatywne oceny.

W pierwszej po opuszczeniu TVP rozmowie z mediami Robert Janowski przyznał, że nie spodziewał się tak długiej produkcji i tak ogromnej popularności swojego programu. Przyznał również, że pomimo tego, iż cały czas miał świadomość, że wszystko może się momentalnie skończyć, jest mu przykro.

Janowski przyznał, że Telewizja Polska ma prawo robić z programem, co chce, gdyż jest to jej program. Stwierdził ponadto, że nie było mu po drodze z tym, co z niego „ulepiono”.

Janowski nie zamierza oceniać zmian

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski Robert Janowski wypowiedział się także na temat tego, jak obecnie wygląda „Jaka to melodia”. Prezenter z ciekawości obejrzał dwa odcinki, tygodniowy i weekendowy. Z uśmiechem na twarzy stwierdził, że teleturniej jest obecnie „inny”.

W bardzo dyplomatyczny sposób odpowiedział również na pytanie, czy mu się podobało. Robert Janowski polecił, aby wszyscy widzowie sami ocenili starania TVP i nowego prowadzącego.

– No inny jest. Ja się nie będę wypowiadał, niech państwo sami oceniają – usłyszeliśmy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Doda pilnie potrzebuje pieniędzy. Musi się pozbyć swojego mieszkania
  2. Naklejki z Biedronki pomieszały ludziom w głowach. 70-latka może pójść do więzienia
  3. 12-latka podbiła internet. Napisała list do minister PiS i nagrała piosenkę

Czy lubisz oglądać program "Jaka to melodia"?

Loading ... Loading ...

Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

źródło: pudelek.pl