Ile można zarobić za bycie na publice "Jaka to melodia"? Kwota jest zaskakująca

Ile można zarobić za bycie na publice "Jaka to melodia"? Kwota jest zaskakująca Źródło: Facebook/Jaka to melodia

"Jaka to melodia" to program, w którym osoby obeznane w światowych i krajowych hitach, mogą wygrać spore pieniądze. Jak się okazuje widzowie zaproszeni do studia również mogą liczyć na niezłe zarobki.

"Jaka to melodia" to rozrywkowe show, w którym znawcy muzycznych przebojów mogą wygrać dużo pieniędzy. Wystarczy odgadnąć kilka piosenek i już ich portfel powiększy się o kilkaset złotych. Również publiczność obecna w studiu podczas kręcenia programu może liczyć na zarobek. Kwota, którą otrzymuje, może jednak zaskakiwać. 

"Jaka to melodia" z nowym prowadzącym 

"Jaka to melodia" z nowym prowadzącym, Rafałem Brzozowskim, zaczyna wracać do łask widzów po nieudanej próbie zastąpienia Roberta Janowskiego Norbim. Uczestnicy show zgłaszają się do programu licząc na to, że dzięki swojej wiedzy uda im się wygrać majątek. 

Nie każdy jednak ma słuch muzyczny i zna najnowsze radiowe przeboje. Osoby, które nie spełniają tych kryteriów, mogą dostać pieniądze od TVP w inny sposób. Publika, która wypełnia studio podczas kręcenia show, również dostaje swoją nagrodę finansową. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaskakująca kwota 

Zadaniem osób obecnych podczas kręcenia programu jest siedzenie i sprawianie wrażenia, jakby dobrze się bawiły. Muszą w odpowiednich momentach klaskać, tańczyć i uśmiechać się. Gdy nadejdzie natomiast spokojniejsza, melancholijna piosenka, należy wczuć się w nastrój i bujać do rytmu. Jak widać nie są to szczególnie skomplikowane obowiązki.

Za kilka godzin wykonywania takiej łatwej i przyjemnej pracy dostaje się od TVP 70 zł. Nie jest to być może jakaś niesamowita kwota, ale biorąc pod uwagę charakter wykonywanego zadania, brzmi sprawiedliwie. Poza wynagrodzeniem finansowym, członkowie widowni mogą również liczyć na różne atrakcje. Samo podpatrywanie tego, jak wygląda praca ekipy telewizyjnej i możliwość zobaczenia programu "Jaka to melodia" od kuchni, może być bardzo ciekawym doświadczeniem. Warto również wspomnieć o gościnnych występach gwiazd, które odbywają się bardzo często.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Statystowanie na widowni muzycznego show wydaje się być idealną pracą dorywczą dla osób, które potrzebują szybkiego przypływu pieniędzy. Może to też stanowić dobry trening przez zgłoszeniem się do programu, bo siedząc kilka godzin w studiu można się nieźle podszkolić muzycznie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko do jutra jest czas. 800 tys. Polaków może dostać pieniądze
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: Party

Następny artykuł