Norbi zaprosił do "Jaka to melodia" gwiazdy. Spali się ze wstydu, internauci nie wybaczają

Norbi zaprosił do "Jaka to melodia" gwiazdy. Spali się ze wstydu, internauci nie wybaczają Źródło: Fot. YouTube/tvnpl

"Jaka to melodia" nieprzerwanie od 1997 roku ściąga przed telewizory miliony widzów. Niestety dla TVP niedawna zmiana prowadzącego nie wyszła show na dobre. Dawna, stała publiczność w dużej mierze odwróciła się od programu, nie chcąc oglądać Norbiego w miejsce Roberta Janowskiego. Teraz Norbi spalił się ze wstydu, a wszystko z powodu ocen, które wystawili mu internauci.

"Jaka to melodia" znają wszyscy, niekiedy niezwykle trudne muzyczne pytania doprowadziły do łez niejednego uczestnika programu i rozpaliły emocje w wielu polskich domach. Legendarny show od samego początku przypadł do gustu widzom, którzy tłumnie obserwują go od ponad dwóch dekad. 

Niestety w zeszłym roku doszło do niespodziewanie ostrego konfliktu pomiędzy Telewizją Polską, a prowadzącym Robertem Janowskim, który w konsekwencji opuścił państwową telewizję i przeniósł się do radia. Rozstanie, choć bolesne, nie załamało gwiazdorowi kariery. Artysta wydał niedawno nową płytę i nic nie wskazuje, by zamierzał odchodzić na emeryturę.

Inaczej jednak czuje się TVP, która straciła jedną ze swoich ikon. Obecnie "Jaka to melodia" prowadzi Norbi, który sukcesy święcił lata temu, a który kojarzy się widzom z jednym tylko utworem. Niemniej to właśnie on jest teraz twarzą programu, który właśnie z jego powodu wiele stracił.

Norbi zaprosił gwiazdy do "Jaka to melodia"

Już jutro w "Jaka to melodia" zmierzą się ze sobą jedne z największych gwiazd Telewizji Polskiej. O punkty w muzycznym starciu zwalczą Monika Zamachowska, Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz. Zajawka odcinka pojawiła się na Facebookwym profilu programu i jak poinformował Norbi, gra odbędzie się z powodów charytatywnych.

Internauci pod postem są jednak bezlitośni dla nowego prowadzącego, który zdecydowanie nie przypadł większości z widzów do gustu. Komentujący jednoznacznie żądają powrotu Janowskiego, a przynajmniej zwolnienia Norbiego. Celebryta z pewnością spalił się ze wstydu, gdy przeczytał wystosowane pod jego adresem niezwykle krytyczne komentarze.

- Goście fajni tylko prowadzący nie; Teraz już nie oglądam "Jaka to melodia", bo nie ma Pana Roberta; Precz z Norbim; Roberto!!! Wracaj!!! - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jednym z komentarzy zasugerowano również, że już w maju Norbi pożegna się z show. W odpowiedzi zwrócono uwagę, że musi to nastąpić z powodu "beznadziejnej oglądalności". Jak będzie naprawdę, pokaże czas i dążenia włodarzy TVP na czele z Jackiem Kurskim.

Jak Janowski komentował odejście z Telewizji Polskiej?

Pomimo oskarżeń o ustawione kastingi i programy, które Telewizja rzucała pod adresem Roberta Janowskiego, gwiazdor komentując swoje odejście, przede wszystkim podziękował uczestnikom, fanom i widzom, którzy pomogli stworzyć jedną z najmocniejszych marek w polskim show-biznesie.

- Nigdy nie byłem w programie najważniejszy. Zawsze, powtarzam, ZAWSZE liczyli się przede wszystkim nasi goście, zwodnicy i widzowie. I nic się nie zmieniło. Jesteście najlepsi. Bez WAS nie byłoby "Melodii". To dzięki Wam "JTM?" otrzymało tytuł "Najlepszego Programu Rozrywkowego". To dzięki WAM TVP1 uzyskała pozycję lidera rynku wśród wszystkich widzów. W imieniu Media Corporation, byłego już producenta teleturnieju, i swoim, serdecznie Wam za to dziękuję - pisał Robert Janowski na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile zarobi Joanna Kulig w Hollywood? Te kwoty przyprawią was o ZAWAŁ!
  2. Kim jest przyrodnia siostra Dody? Ta historią żyła cała Polska! Co teraz robi?
  3. Mówił, że "z Pauliny zrobi k**wę". Zadał jej i dziecku kilkadziesiąt ciosów nożem
  4. Krystyna Pawłowicz zdradziła swój sekret. "Zrobiła z siebie pośmiewisko"
  5. Niewiarygodne! Giertych będzie przesłuchiwał Kaczyńskiego?

źródło: Facebook

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News