Norbi odejdzie z "Jaka to melodia"? Jest już data

Norbi odejdzie z "Jaka to melodia"? Jest już data Źródło: Fot. Instagram/alii_music

"Jaka to melodia?" wzbudza ostatnio ogromne kontrowersje. Wszystko za sprawą głośnego rozstania Roberta Janowskiego z Telewizją Polską i zastąpienia go mało lubianym muzykiem Norbim. Tysiące widzów tygodniami narzekało na jego zachowanie przed kamerami, a teraz okazuje się, że już wkrótce możemy go więcej nie zobaczyć. 

"Jaka to melodia?" przez wiele lat była czołowym programem TVP, który cieszył się zawrotną popularnością. Większość widzów przyciągał przed ekrany charyzmatyczny prowadzący Robert Janowski, ostatnio jednak wszystko stanęło na głowie. Wraz z zakończeniem współpracy Telewizji Polskiej z celebrytą, jego miejsce zajęła jedna z najmniej lubianych osób w polskim show-biznesie - muzyk Norbi, a wraz z tym posunięciem format zasypała lawina krytyki. Widzowie wypominają nowemu prowadzącemu, że nie potrafi zachowywać się przed kamerami, ma nieodpowiednie poczucie humoru i znacząco obniża dotychczasowy poziom programu, on jednak do tej pory nie widział problemu. Teraz wszystko może się zmienić i znamy już dokładną datę.

Norbi odejdzie z "Jaka to melodia"?

Tysiące fanów od samego początku głośno narzekają na Norbiego i domagają się odwołania go ze stanowiska. Początkowo zupełnie nie było o tym mowy, a TVP twierdziło, że nowy prowadzący "Jaka to melodia?" spełnia swoje zadanie wyśmienicie. W ostatnim wywiadzie jednak Norbi wyznał coś szokującego, co z pewnością ucieszy wielu Polaków. - Mam kontrakt do maja, a co będzie dalej... zobaczymy - zdradził. Bardzo możliwe, że rzeczywiście są to już ostatnie miesiące nielubianego muzyka przed kamerami TVP. Norbi też wydaje się przygotowany na taką ewentualność. - Idę dalej i nie oglądam się za siebie. Ja już wygrałem mentalnie, bo akceptuję to, że nic nie trwa wiecznie. Dziś jest tak, jutro może być inaczej. Może jestem też w dobrej sytuacji, bo cały czas mam koncerty, w ubiegłym roku wydałem płytę pt. "Norbi 5", pracuję w radiu Olsztyn. Jest fajnie - deklarował w wywiadzie z Pomponik.pl.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Jaka to melodia?" odnosi sukces z Norbim?

Telewizja Polska wraz z Norbim w ostatnim czasie starają się przekonać całą Polskę, że zamiana prowadzących była jak najbardziej sukcesem. - Po czterech miesiącach oglądalność idzie do góry, jest na poziomie dwóch milionów. To ogromny sukces - mówił prowadzący "Jaka to melodia". Dalej mężczyzna dodaje, że świetnie pracuje mu się w zespole TVP i bardzo docenia to doświadczenie, choć był świadomy, że zastąpienie Janowskiego może być ryzykowne. - Atmosfera jest świetna i pracuje mi się dobrze. Wiedzieliśmy, że może być różnie, bo  wraz z nowym formatem i prowadzącym, widzowie mogli odejść - mówił. Zgodnie z jego słowami, program cieszy się popularnością, choć patrząc na komentarze w internecie i całą lawinę hejtu zasypującą Norbiego, można mieć co do tego pewne wątpliwości. Niezadowolonym fanom nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na maj. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!
  4. Niewiarygodne. Ta informacja o wielkiej gwieździe TVN to gigantyczne zaskoczenie!
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News