"Jaka to melodia?" z Norbim wielkim hitem? Fani Janowskiego nie mogą uwierzyć

"Jaka to melodia?" z Norbim wielkim hitem? Fani Janowskiego nie mogą uwierzyć Źródło:

"Jaka to melodia?" bez Roberta Janowskiego, a zamiast tego z Norbim? Internet zareagował na tę zmianę dość agresywnie. Nie spodobał im się nowy prowadzący, a pierwszy odcinek sezonu tylko umocnił ich w negatywnym nastawieniu. Stacja jednak podaje, że oglądalność nowej serii była całkiem niezła!

"Jaka to melodia?" z Norbim zamiast Janowskiego? Początkowy szok zamienił się w ogromną złość fanów, którzy nie mogli się pogodzić z odejściem ukochanego prowadzącego. - To jakiś koszmar - komentowali internauci. Po pierwszym odcinku fala negatywnych opinii tylko się wzmocniła. Widzowie twierdzą, że Norbiemu brakuje charyzmy, nie jest tak zabawny jak Janowski, a cały program stracił przez to na wartości. Sama stacja TVP ma całkowicie inne odczucia odnośnie nowej serii. Oglądalność pierwszych kilku odcinków była zaskakująca.

"Jaka to melodia" z Norbim okazuje się wielkim sukcesem? Kto by się tego spodziewał!

Opublikowane zostały wyniki oglądalności odcinków nowego sezonu. Ten pierwszy, wyemitowany w sobotę obejrzało 1,38 mln widzów, drugi natomiast już 1,77 mln. Średnio, gdy Janowski prowadził show, przed telewizorami było 1,86 mln osób. Stacja jednak nie narzeka, bo choć pierwszy odcinek miał mniejszą oglądalność, prawdopodobnie w wyniku złości widzów, to już przy drugim dało się dostrzec spory wzrost. Producenci podejrzewają, że to tylko kwestia czasu, a wszyscy przyzwyczają się do nowego prowadzącego. - Raczej bym powiedziała, że albo ciekawość, albo część widowni nie wiedziała o zmianie prowadzącego. Pod koniec edycji i na początku drugiej będzie bardziej pewne, czy publiczność zaakceptowała, czy pokazała czerwoną kartkę nowemu prowadzącemu - twierdzą dalej pełni obaw internauci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia zmieniła jego życie na zawsze. Gwiazdor Polsatu o śmierci swojego dziecka
  2. Zenek Martyniuk na nieprawdopodobnym nagraniu! Czeka go międzynarodowa kariera
  3. Gigantyczne wynagrodzenie Gessler! Będzie zarabiać więcej od Wojewódzkiego
  4. Pierwszy kot. Jak z nim żyć i przeżyć? Kocia wyprawka
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News