Robert Janowski się nie patyczkował! Prezesowi TVP pójdzie w pięty, mocne!

Robert Janowski się nie patyczkował! Prezesowi TVP pójdzie w pięty, mocne! Źródło: Fot. YouTube

Jaka to melodia był przez lata jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Po odejściu Roberta Janowskiego z fotela prowadzącego show wielu fanów zaczęło pytać o powody tej decyzji oraz kulisy pracy nad formatem. Tym razem wokalista i dziennikarz niezwykle prześmiewczo odniósł się do postaci Jacka Kurskiego. Prezes TVP bez wątpienia nie będzie zachwycony.

Odejście Janowskiego z "Jaka to melodia" po 20 latach pracy nad programem niezwykle zasmuciło wiernych widzów. Wielu z nich zaznacza, że Norbi nie sprostał zadaniu, przed którym został postawiony, a show nie trzyma już dawnego poziomu.

Jakie plany na przyszłość ma Robert Janowski? Życie po "Jaka to melodia"

Sam Robert Janowski zdaje się jednak nie tracić optymizmu i z radością przygotowuje się do startu swego nowego projektu. Najpierw planuje wydać płytę, a później powrócić na ekrany polskich telewidzów z całkowicie autorskim programem. W wywiadach z gwiazdorem wciąż jednak poruszany jest temat jego rozstania z Telewizją Polską. Tym razem w wywiadzie z dziennikarzem naTemat muzyk zmierzył się z pytaniem, ile musiałby mu zapłacić Jacek Kurski za występ na jego przyjęciu urodzinowym. Odpowiedź Janowskiego niezwykle rozbawiła czytelników, którym nie jest po drodze ze zmianami zachodzącymi w Telewizji Polskiej.

Robert Janowski ostro o Jacku Kurskim! Fani zaskoczeni

- Musiałby wyłożyć milion złotych ze swoich prywatnych pieniędzy i wpłacić je na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słowo daję, zagrałbym wtedy swój najlepszy koncert w życiu! - powiedział ironicznie dziennikarz, czym bez wątpienia nie rozbawił jednak samego Kurskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przypomnijmy bowiem, że Prawo i Sprawiedliwość, z którym związany pozostawał prezes TVP, nie sympatyzuje z charytatywnym projektem Jurka Owsiaka. Najostrzej atakowała go przede wszystkim Krystyna Pawłowicz, jednak słów krytyki nie szczędzili WOŚP oraz jej twórcy także inni przedstawiciele obozu władzy.Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? „Zaprzecza wszystkiemu co robiła całe życie”
  2. Boli od samego patrzenia. Lewandowska znowu oberwała, tak mocno jeszcze nie było
  3. Quebonafide przyłapany przez papparazzi! To co robił jest do niego niepodobne
  4. Zbigniew Wodecki byłby wzruszony. To co zrobił fan, żeby go upamiętnić, zdumiewa
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu