Gwiazdor TVN, który obrażał Wellman i Gessler, wystąpi w Jaka to melodia. Widzowie zaniepokojeni

Gwiazdor TVN, który obrażał Wellman i Gessler, wystąpi w Jaka to melodia. Widzowie zaniepokojeni Źródło: fot.youtube.com/tvp

Jaka to Melodia zaniepokoi swoich widzów? Show Telewizji Polskiej ogłosiło właśnie, że zamierza zaprosić gwiazdę, która w trakcie wiosennej ramówki nie szczędziła słów krytyki i wyzwisk Dorocie Wellman i Magdzie Gessler. Czy aktor znowu zszokuje widzów swoim niewybrednym zachowaniem?

Jaka To Melodia szuka właśnie argumentów, którymi mogłaby zainteresować swoich potencjalnych widzów. Produkcja nie cieszy się dość dużym powodzeniem od czasu, gdy nowym gospodarzem programu został piosenkarz Norbi, przez co Jacek Kurski musi notorycznie szukać atrakcji, które mogłyby przełożyć się na wzrost oglądalności show. Teraz widzowie mają dać się przekonać odcinkami specjalnymi widowiska, w którym nie zabraknie znanych gwiazd. Jedną z osób zaproszonych do udziału jest nie kto inny, jak Robert Gonera, który ostatnimi czasy zszokował krajowy show-biznes swoim zachowaniem podczas prezentacji ramówki stacji TVN. Czy w trakcie emisji kolejnego odcinka "Jaka To Melodia" artysta zachowa się podobnie i rozwścieczy widownię?

Jaka to Melodia szokuje. Kontrowersyjny aktor wystąpi w programie

Robert Gonera nie ma ostatnio najlepszej prasy. Artysta, który na co dzień występuje w kultowej telenoweli "Na Wspólnej" produkcji telewizji TVN, miał zachowywać się skandalicznie podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji. Według świadków mężczyzna miał zachowywać się bardzo agresywnie i odmówić wspólnego zdjęcia z aktorami serialu zasłaniając się, że "on już spełnił warunki umowy z telewizją".

Jakby tego było mało, Gonera miał pod wpływem alkoholu wyzywać poszczególne gwiazdy show-biznesu znane z występowania w TVN. "Brawo bufetowa" miał krzyknąć, gdy na scenie pojawiła się Magda Gessler, z kolei Dorota Wellman została nazwana przez niego "babcią". To zachowanie spotkało się z wielkim odzewem mediów i lawiną komentarzy ze strony internautów. Teraz, ledwo na kilka tygodni po tych wydarzeniach, mężczyzna ma wystąpić w show rozrywkowym Telewizji Publicznej, co spotkało się z wielkim niepokojem ze strony widzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Widzowie nie chcą Gonery w show?

Pomimo tego, że Jacek Kurski staje na głowie myśląc, jak zainteresować widzów legendarnym formatem TVP, to widzowie nie życzą sobie, aby w taki sposób próbować ich namówić do oglądania produkcji.

- "Okropny zrobił się ten program. Prowadzący bez ikry. Szkoda, kiedyś często oglądałem, po zmianach dziś pierwszy i ostatni raz. Jaki „boss” taka TV", " GDZIE JEST Robert Janowski i kim jest ten faciu" - piszą internauci na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Można się spodziewać, że po występie Gonery liczba negatywnych komentarzy tylko się zwiększy.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. W jakich warunkach mieszkała Kora? Fani POSPADALI Z KRZESEŁ
  3. Wstrząsające wyznanie Dody. Przez nowotwór nagle wywieźli go w czarnym worku
  4. Te znaki takiej środy jeszcze nie miały. Zadziwiający horoskop dzienny
  5. Polacy oburzeni. Kolejne MILIONY złotych dla imperium Rydzyka, tym razem od resortu Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
 

źródło:facebook.com

Następny artykuł