Dzisiejszy odcinek "Jaka to melodia" powali was na kolana! Zrobią wszystko, żeby podnieść oglądalność?

Dzisiejszy odcinek "Jaka to melodia" powali was na kolana! Zrobią wszystko, żeby podnieść oglądalność? Źródło: fot.youtube.com/tvp

Jaka To Melodia zalicza coraz to większe spadki oglądalności od kiedy z programu odszedł uwielbiany Robert Janowski. TVP widząc, że widzowie nie są zadowoleni z obecnego prowadzącego kultowego programu, postanowili zrobić coś, by powalić fanów na kolana. Internauci śmieją się, że stacja zrobi wszystko, żeby podnieść oglądalność. Dzisiejszy odcinek show będzie nietypowy.

Jaka To Melodia to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych teleturniejów. Quiz z zakresu wiedzy muzycznej, który na antenach TVP pojawia się nieprzerwanie od 1997 roku, przez wiele lat cieszył się wielką popularnością. Niestety, ale od czasów zmiany prowadzącego programu, show straciło swój dobry wizerunek, co przekłada się na słabnącą oglądalność muzycznego widowiska. Ostatnią deską ratunku dla podupadającego formatu prowadzonego przez Norbiego ma być występ legendarnej brytyjskiej wokalistki. Czy taki zabieg pomoże odzyskać popularność? Dzisiejszy odcinek ma powalić widzów na kolana.

Gwiazda światowego formatu w programie "Jaka To Melodia?"

Gwiazdą, która zdecydowała się wystąpić w legendarnym show Telewizji Publicznej, jest nie kto inny, jak kultowa artystka disco i modelka Samantha Fox. Pomimo tego, że sława Brytyjki przypadła na lata 80, a sama piosenkarka w tym roku świętować będzie 52 urodziny to jej popularność i rozpoznawalność nadal jest bardzo duża. Z jej występem wielkie nadzieje wiąże Jacek Kurski, który praktycznie codziennie musi zmagać się z komentarzami telewidzów niezadowolonych z obecnej formuły programu. Legenda sceny i autorka hitu "Touch Me" na ekranach telewizji publicznej pojawi się w poniedziałkowy wieczór. Telewizja bardzo reklamuje widowisko, mając nadzieje, że zła passa programu się odwróci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Fox pomoże Kurskiemu?

Nadzieje szefa TVP w formacie Jaka To Melodia i w samym prowadzącym Norbim są bardzo duże. Stacja promuje nowego prowadzącego i stara się, by widzowie go zaakceptowali i nie odwracali się od show. Przypomnijmy, że to nie kto inny jak twórca hitu "Kobiety są gorące" prowadził największy telewizyjny sylwester w Polsce. Niestety, ale starania Kurskiego w promocji swojego ulubieńca są niedoceniane przez widzów, którzy murem stoją za niezastąpionym Robertem Janowskim. Czy występ Samanthy Fox sprawi, że widzowie, chociaż na chwilę zapomną o Robercie Janowskim i powali widzów na kolana? Stacja zapowiada, że szykuje się spektakularne show. Jak będzie, przekonamy się dzisiaj wieczorem, kiedy ostatnie piosenki wybrzmią w legendarnym programie, którego obecna reputacja i popularność jest daleka od tej, jaka była za czasów Roberta Janowskiego. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Chcieli sprawdzić, za co Kurski dostał ponad milion. Odpowiedź ścięła ich z nóg
  2. Córka Ferdka z „Kiepskich” jest oszałamiająco piękna! Właśnie robi karierę w aktorstwie
  3. Królowa Elżbieta wysłała list do uczniów polskiej szkoły! Wiemy, co napisała
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News