Jest coraz gorzej! Fani
Mateusz Wysokiński - 19 Stycznia 2019

Jest coraz gorzej! Fani "Jaka to melodia" nie mają litości

Jaka to melodia znów zażenowała swoich fanów. Najnowszy odcinek serii prowadzonej przez rapera Norbiego, oburzył internautów, którzy rozpoczęli prawdziwą burzę w komentarzach na Facebooku. Wśród głosów nie brakuje tych proszących władze TVP o powrót Roberta Janowskiego. Czy szefostwo stacji ustosunkuje się do próśb swoich fanów?

"Jaka to melodia" to bez wątpienia jeden z najulubieńszych teleturniejów Telewizji Publicznej. Seria, która swoją popularność zawdzięcza głównie osobie Roberta Janowskiego, przeżywa ostatnio wielki kryzys. Związane to jest z niezadowoleniem nowym prowadzącym i skutkuje spadkiem oglądalności programu. Szczególnie ostatni odcinek serii wzbudził masę negatywnych emocji wśród oglądających.

Fani programu "Jaka to melodia" protestują

Teleturniej po raz kolejny znalazł się na językach krytyków po tym, jak w jednym z odcinków serii nieumiejętnie użyto playbacku. Jedna z wykonawczyń w programie, zamiast podejść tradycyjnie do śpiewania, postanowiła użyć pomocy komputera. Takie podejście bardzo nie spodobało się fanom, którzy domagają się powrotu dawnych czasów. - Patrząc na występ Nataszy stwierdzam, że z playbacku też trzeba umieć korzystać!!! Żenada. Włączyłem przypadkiem, bo tego już się nie da oglądać normalnie... - powiedział jeden z internautów.

Czy Robert Janowski wróci do telewizji?

Brak Roberta Janowskiego jest bardzo odczuwalny dla widzów, którzy tęsknią za ikoną telewizji publicznej. TVP usilnie stara się promować postać Norbiego i używa do tego wszelkich środków (na przykład dając muzykowi prowadzenie sylwestra). Pomimo to ich starania nie są owocne i fani nie chcą zapomnieć o prowadzącym, który przez lata był ikoną i najbardziej lubianym prowadzącym TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Sam Robert Janowski po tym, jak został zwolniony z Telewizji Publicznej, wielokrotnie wyrażał żal wobec prezesa TVP Jacka Kurskiego, który wyrzucił legendę telewizji z posady pomimo sprzeciwu fanów. Sam były prowadzący "Jaka to melodia" zaznaczał wielokrotnie, że jego telewizyjna emerytura może się całkiem niebawem skończyć. A wszystko przez propozycje, jakie ma otrzymywać ze strony konkurencyjnych dla telewizji publicznej stacji. Czy Jacek Kurski widząc, że widzowie nie są zadowoleni z Norbiego, pozwoli Janowskiemu wrócić do jego kultowej roli? Czas pokaże. Na razie widzowie muszą się "męczyć" z muzykiem, za którym niezbyt przepadają.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją
  4. Niespodziewane doniesienia o Beacie Kozidrak! Odebrało nam mowę
  5. Małgorzata Rozenek prosi o pomoc. Fani są wzruszeni jej apelem
  [view-gallery id=210670]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News