„Jaka to melodia” bez Roberta Janowskiego przeżywa tragiczny upadek. Już po pierwszych odcinkach dało się wyraźnie zauważyć spadek oglądalności, a internauci głośno zaznaczają, że to przez nowego prowadzącego i jego ciągłe wpadki. Norbi nie ma łatwego początku – czy program się utrzyma?

„Jaka to melodia” emitowana jest na stacji TVP już od 21 jeden lat. Do tej pory prowadzącym nieprzerwanie był Robert Janowski – to właśnie z nim wszyscy Polacy kojarzą muzyczne show. Kilka tygodni temu nastąpiła jednak poważna zmiana i kultowego prowadzącego zastąpił inny gwiazdor – Norbert Dudziuk, znany jako Norbi.

Fani muzycznego teleturnieju byli zaniepokojeni. Janowski przez lata wyrobił w programie pewne nawyki i renomę, które teraz miały zostać widzom odebrane. Nie postawili jednak na nowym showmanie krzyżyka – zdecydowali się dać mu szansę. Pierwszy odcinek nowego sezonu osiągnął dość wysoką oglądalność, co producenci potraktowali jako dobry znak. Niestety, z każdym kolejnym odcinkiem było coraz gorzej.

„Jaka to melodia” bez Janowskiego – internauci wydali opinię

Pierwszy odcinek nowego sezonu obejrzało 1,35 mln osób, kolejny znowu wysoko, bo aż 1,77 mln widzów. Od tamtej pory oglądalność zaczęła jednak stopniowo, regularnie spadać. Nie ma wątpliwości, że powodem jest nowy prowadzący, który… nie odnajduje się w nowej roli. Internauci zauważają, że nie wie on, jak powinien się zachowywać.

– Czy ktoś zauważył jak Norbi wczoraj zwracał się do dziewczyn? Nazwał je „zołzami”, a do pianistki mówił „lalka”. Co za cham i prostak. Chciał być cool, a wyszedł na idiotę – pisze jeden z internautów.

– Obejrzałam odcinek, nowy prowadzący masakra, może i się stara, ale jest sztuczny. To już nie ten sam program, nie ogląda się tego tak przyjemnie jak wcześniej – dodaje kolejna osoba.

Są tacy, którzy gorąco proszą o powrót Janowskiego. Są jednak i ci, którym nie podobał się żaden z dotychczasowych prowadzących. Proszę stację TVP o kolejną propozycję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tomasz Komenda otworzy swój biznes. Ma już plan
  2. Gwiazda TVP, Tamara Gonzalez ofiarą złodziei. Zaczęli publikować ohydne zdjęcia
  3. Część rodziców straci 500 plus. Wyższa płaca minimalna odbierze im świadczenie
  4. Pies bardzo zabawnie okazuje zazdrość. Broni – za wszelką cenę – brzucha właścicielki!

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]