Ryszard Rynkowski właśnie dał cudowny występ w "Jaka to melodia". Kto by pomyślał, że był o krok od śmierci

Ryszard Rynkowski właśnie dał cudowny występ w "Jaka to melodia". Kto by pomyślał, że był o krok od śmierci Źródło: youtube/ TVP VOD/

W "Jaka to melodia" Ryszard Rynkowski dał niesamowity występ, który porwał fanów do tańca. Uśmiechy pojawiły się na twarzach widzów i jego samego, kto by pomyślał, że artysta ma za sobą tak trudny czas.

W "Jaka to melodia" rozbrzmiał kultowy utwór, który doskonale zna każdy Polak - "Jedzie pociąg z daleka" od wielu lat robi furorę, a tym razem nie było inaczej. Piosenkę zaśpiewał uwielbiany przez tysiące Rynkowski, który jak zawsze wykazał się niebywałym talentem wokalnym. Radości było co nie miara i aż trudno sobie wyobrazić, że tak niewiele brakowało, by artysty nie było wśród nas. 

W "Jaka to melodia" dał niesamowity występ. Niewielu wie, przez co przeszedł Ryszard Rynkowski 

Postaci Ryszarda Rynkowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, a o jego relacji z piękną Edytą mówiły swego czasu niemal wszystkie media w kraju. Po tym, jak jego ukochana żona w 1996 roku przegrała walkę z rakiem piersi artysta długo był sam, a związek z Edytą był początkowo owiany wielką tajemnicą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W końcu nadszedł kres tajemnic, a para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Szybko spełniło się ich największe marzenie, gdy na świecie pojawił się owoc ich miłości - synek Ryszard Junior. Wtedy ich życie wywróciło się do góry nogami, jednak miesiąc po 8. urodzinach chłopca zdarzyło się coś, co odmieniło je jeszcze bardziej. 

Choć dziś Rynkowski cieszy się pełnią życia, a nawet z chęcią staje na wielkiej scenie, jak choćby w "Jaka to melodia", w tamtym czasie chciał sobie to życie odebrać. Tragicznej nocy, która na zawsze zapadnie w pamięci jego i bliskich, wokalista wrócił do domu pijany, a stojąc jeszcze na podwórku i wymachując bronią groził, że popełni samobójstwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła mediag

Edyta natychmiast wezwała policję, a Rynkowski trafił najpierw na izbę wytrzeźwień, a później do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Po wstrząsającym incydencie na małżonków wylała się fala hejtu, jednak oni przeszli przez wszystko razem, by dziś móc cieszyć się z każdego danego im dnia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu
  4. Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja
  5. Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?

Źródło: pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News