Norbi komentuje przejście z Jaka to melodia, do Koła Fortuny. "Wszyscy już o tym mówią"

Norbi komentuje przejście z Jaka to melodia, do Koła Fortuny. "Wszyscy już o tym mówią" Źródło: screen youtube.com/tvnpl

"Jaka to melodia" już jesienią zaprezentuje się fanom w odmienionej formie. W jednym z wywiadów Norbi powiedział, co sądzi o zmianach wprowadzonych przez TVP.

"Jaka to melodia" zaliczyło poważny spadek popularności w momencie, kiedy w rolę prowadzącego wcielił się Norbi. Wielu fanów nie mogło przeboleć, że po tylu latach z anteny TVP zniknął uwielbiany przez nich Robert Janowski. Kierownictwu stacji nie umknął ten szczegół i już jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że program kolejny raz zyska nowego prowadzącego.

Sam Norbi nie odchodzi z TVP, a jedynie zamienia się miejscami z Rafałem Brzozowskim, który do tej pory prowadził "Koło fortuny". Teraz Norbi w jednym z wywiadów przyznał, co sądzi na temat tej zamiany miejscami.

Prowadził "Jaka to melodia", a teraz kręci "Kołem fortuny"

Norbi starał się, jak mógł, aby w jak najlepszy sposób prowadzić popularny teleturniej muzyczny, ale niestety wielu fanów go krytykowało, pamiętając wciąż Roberta Janowskiego. Z tego też względu przed Brzozowskim została postawiona również naprawdę wysoka poprzeczka.

Chociaż wybór akurat jego na to stanowisko może dziwić wiele osób, z tego względu, że nawet w "Kole fortuny" raczej nie został pokochany przez widzów. Wręcz w Internecie można znaleźć wiele nagrań i komentarzy, które bardzo mocno go krytykują. Zwłaszcza za utwory, które czasami śpiewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jednym z wywiadów Norbi opowiedział o swoich odczuciach dotyczących zmiany programu, który będzie prowadził i wszystko wskazuje na to, że nowe show bardzo mu przypadło do gustu.

 - Strasznie mnie rajcuje ta nieoczekiwana zmiana miejsc. Wszyscy już o tym mówią. Cieszę się bardzo z nowego wyzwania. To jest show-biznes, a więc jest ruch w interesie. Teraz ja kręcę kołem, a „Brzoza” sprawdza się przy nutkach. Myślę, że to dobra zmiana - mówił w rozmowie z Super Expressem.

Co więcej, muzyk dostał nawet od Brzozowskiego dokładne instrukcje, jak powinien kręcić kołem podczas nagrań. Widać przez to, że nie ma pomiędzy nimi rywalizacji, a to dobry znak. Norbi ma już za sobą zdjęcia do pierwszych odcinków i nie ukrywa, że jest to dla niego świetna zabawa, w której czuje się jak ryba w wodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa

2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

 - Nagrałem już ponad 22 odcinki. Świetnie odnalazłem się w nowej roli. Ponad rok temu wziąłem na swoje barki jeszcze większy ciężar, mierząc się z legendą Roberta Janowskiego i dałem radę. „Koło fortuny” to przy tym pikuś i superzabawa. Dostałem od Rafała instrukcję, jak najlepiej kręcić kołem: łokieć bardziej do lewej, wyprostuj rękę i puszczaj - dodaje.

Pozostaje tylko czekać, czy zostanie przyjęty cieplej, niż w Jaka to melodia. 

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News