Działo się za kulisami "Jaka to melodia". Agnieszka Włodarczyk i Krawczyk wpadli na siebie pierwszy raz od rozstania

Działo się za kulisami "Jaka to melodia". Agnieszka Włodarczyk i Krawczyk wpadli na siebie pierwszy raz od rozstania Źródło: Screen/Youtube/Piosenki z programu Jaka to melodia

"Jaka to melodia" emitowana przez TVP jest programem uwielbianym przez Polaków, lecz nie brak wokół niego również kontrowersji. Niedawno przypadkiem za kulisami muzycznego show doszło do niespodziewanego spotkania Włodarczyk i Krawczyka, którzy unikali się od rozstania.

"Jaka to melodia" to program, który przyciąga to telewizorów miliony Polaków. Widzowie kochają ten teleturniej również za to, że można w nim obejrzeć muzyczne występy wielu gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio do gościnnego wykonania zostali zaproszeni Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że celebryci byli kiedyś parą i od starali się siebie unikać. 

"Jaka to melodia" króluje w TVP

"Jaka to melodia" nawet po odejściu legendarnego prowadzącego, Roberta Janowskiego, nie straciła swoich fanów i wciąż jest jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków programów telewizyjnych. 

Popularność tej produkcji w dużej mierze wynika z występów muzycznych gwiazd. W każdym odcinku pojawiają się bowiem różne postacie show-biznesu i wykonują na żywo znane przez wszystkich przeboje. Do jednego z odcinków zaproszono Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka, więc za kulisami się działo - przypadkowe spotkanie byłych kochanków na planie programu wywołało ogromne emocje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezręczne spotkanie byłych kochanków

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się ze sobą 4 lat temu. Para poznała się i zakochała w sobie na planie serialu "Pierwsza miłość", jednak później doszli do wniosku, że nie są ze sobą szczęśliwi. Aktorka bardzo przeżyła to rozstanie i długo nie mogła się po nim pozbierać, Krawczyk natomiast bardzo szybko znalazł sobie nową partnerkę życiową, co pewnie jeszcze bardziej dobiło Włodarczyk. 

Mikołaj Krawczyk po rozstaniu zdążył już założyć rodzinę i wydaje się być szczęśliwy w swoim związku. Agnieszka Włodarczyk natomiast znowu jest sama. Ostatnio byli kochankowie wpadli na siebie przypadkiem podczas nagrania programu "Jaka to melodia". Można się spodziewać, że było to dość niezręczne spotkanie, zwłaszcza że para nie widywała się od swojego rozstania. Ich spotkaniu z pewnością nie towarzyszyła serdeczność i czułe gesty

Pracownicy produkcji programu wyjawili, że Włodarczyk i Krawczyk wymienili się tylko chłodnym przywitaniem. Nie wywiązała się między nimi żadna rozmowa. Po powiedzeniu sobie "cześć" i każde z nich poszło w swoją stronę, atmosfera więc była niesamowicie napięta. Spotkanie po latach było dla nich czymś niezręcznym i trudnym. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragiczne informacje TVN z samego rana. Nie żyje 39 osób
  2. Chcesz szybko schudnąć przed urlopem? Koniecznie unikaj tych sposobów, możesz zniszczyć swój organizm!
  3. Alert pogodowy z samego rana! W Polskę uderzą zapowiadane od dawna, potężne nawałnice
  4. Ujawniono nowy motyw zabójstwa 10-letniej Kristiny. Aż odbiera mowę

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News