Nowe show Roberta Janowskiego to prawdziwy hit. Jest dużo trudniejsze niż "Jaka to melodia"

Nowe show Roberta Janowskiego to prawdziwy hit. Jest dużo trudniejsze niż "Jaka to melodia" Źródło: facebook.com/pg/GraMuzykaTVPuls/

"Jaka to melodia" przynosiła milionową oglądalność kiedy gospodarzem był Robert Janowski. Po zmianach i zwolnieniach w TVP z programem musiał pożegnać się właśnie wieloletni prowadzący. Szybko jednak znalazł pracę i zajmuje się o wiele trudniejszym teleturniejem niż "Jaka to melodia".

"Jaka to melodia" była i jest flagowym teleturniejem telewizyjnej Jedynki. Zmagania uczestników, celebrytów, występy gwiazd i sympatyczny prowadzący działały jak magnes. Dziś gospodarzem jest już Rafał Brzozowski, a Robert Janowski otrzymał propozycję prowadzenia innego muzycznego show na TV Puls. Zasady są kilka razy trudniejsze.

"Jaka to melodia" może przegrać z tak zróżnicowanym programem jakim jest "Gra muzyka"?

Robert Janowski oraz fani "Jaka to melodia" martwili się, czy to już koniec obecności artysty w telewizji. Przez dłuższy czas trwały rozmowy z kilkoma stacjami, które wręcz biły się o "człowieka-legendę" - wygrała TV Puls z programem "Gra muzyka". Zasady nie są takie proste jak w TVP; nie chodzi tylko o zgadywanie piosenek po temacie muzycznym. 

- Muzyczny program, w którym będę zadawał różne pytania - odpowiedzią na te pytania będą na przykład wykonania różnych piosenek. Jak się odpowie na pytanie, to się ma kółko albo krzyżyk, będziemy grali w kółko i krzyżyk. Kto pierwszy ułoży linię, przechodzi do następnej rundy - opowiedział w skrócie Robert Janowski, lecz po chwili zdradził jeszcze więcej ciekawostek.

Wiadomo też, że uczestnicy z drużyny, która wygra pierwszy etap, będą starali się wyeliminować siebie nawzajem. Finał odcinka wygrywa osoba, która poprawnie odpowie na trzy wylosowane przez siebie pytania.

"Gra muzyka" aspiruje do miana najlepszego teleturnieju?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pytania nie są pod tytułem "jaka to melodia?", "jaki jest tytuł piosenki?". To jest zasadnicza różnica, to nie jest jednorodny program, ale bardzo zróżnicowany (...) repertuar jest tak zróżnicowany, by przy oglądaniu programu mógł bawić się każdy. To trwało kilka ładnych miesięcy, pochylania się nad scenariuszem, by to wszystko ugrać i zadowolić tyle grup wiekowych - kontynuował Janowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała po śmierci Woźniaka-Staraka. Słowa, które napisała Agnieszce Szulim rozrywają serca

2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

W show można jednak zobaczyć stałe elementy, które każdemu skojarzą się z poprzednim show Roberta Janowskiego. Prowadzący śpiewa przeboje, o których mowa w programie, towarzyszą mu inni piosenkarze - np. dobrze znana Magdalena Tul lub Sabina Jeszka, i tancerze, a do studia również są zapraszane gwiazdy. W pierwszym odcinku prawdziwą furorę zrobiła Doda. Podobnie jak w "Jaka to melodia" gwiazdy korzystają z chwili przerwy i opowiadają o swojej karierze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Źródło: PrzeAmbitni

Następny artykuł