Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę

Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę Źródło: TVP

Jaka to melodia nie cieszy się zbyt wielką popularnością po odejściu Roberta Janowskiego. Od kiedy program prowadzi Norbi, widzowie nie wyrażają się o nim zbyt pochlebnie. Nowe doniesienia tylko to potwierdzają.

Jaka to melodia przed laty należała do najbardziej lubianych programów w Polsce. Oglądający bardzo polubili styl prowadzenia show przez Roberta Janowskiego, który doskonale sprawdzał się w swojej roli. Zawsze potrafił nawiązać doskonały kontakt z uczestnikami, dzięki czemu widzowie chętnie zasiadali przed telewizorami, by oglądać nowe odcinki.

Po wielu latach emisji szefostwo TVP stwierdziło jednak, że Jaka to melodia potrzebuje ważnych zmian, by walczyć o wysoką oglądalność. Z tego powodu ostatecznie z programem pożegnał się Janowski, a jego miejsce zajął Norbert Dudziak, czyli Norbi. Jego praca doczekała się już pierwszych ocen ze strony widzów. Póki co nie są one zbyt pozytywne.

Jaka to melodia zalicza spadki oglądalności

Widzowie póki co nie są przekonani co do zmiany prowadzącego. Ich zdaniem wybór Norbiego był złą decyzją, bo to właśnie Robert Janowski dawał programowi wysoką jakość i sprawiał, że wielu oglądających wracało do śledzenia znanego konkursu muzycznego. Norbi, zdaniem Polaków, nie sprawdza się w roli następcy znanego dziennikarza muzycznego.

Potwierdzają to również wyniki oglądalności, które nie pozostawiają wątpliwości wobec tego, który prowadzący bardziej pasował oglądającym. Nie tylko głosy w internecie, ale również badania świadczą o tym, że Robert Janowski spisywał się w tej roli doskonale, natomiast Norbi nie pasuje do show. Niektórzy domagają się nawet przywrócenia poprzedniego prowadzącego.

Jaka to melodia nie cieszy się tak wielką popularnością, jak wcześniej

Zgodnie z wynikami badań, średnia liczba oglądających w okresie od września do czerwca wyniosła 1,49 miliona osób, co z pewnością nie jest imponującą liczbą. Zwłaszcza, jeśli porówna się ją do wyników z "kadencji" Roberta Janowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wówczas program cieszył się oglądalnością na poziomie 1,86 miliona widzów, co jest liczbą o około 370 tysięcy widzów. większą Spadki w oglądalności są więc bardzo zauważalne i niewykluczone, że władze stacji postanowią ponownie coś zmienić, by wrócić na wysoki poziom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News