Za czasów Janowskiego była wielką gwiazdą "Jaka to melodia". Nagle z hukiem zniknęła z programu

Za czasów Janowskiego była wielką gwiazdą "Jaka to melodia". Nagle z hukiem zniknęła z programu Źródło: screen/"Jaka to melodia" (TVP)

"Jaka to melodia" pozwoliła jej zdobyć wielką popularność. Po odejściu Roberta Janowskiego z programu, gwiazda zniknęła razem z nim. Wiemy, jak potoczyła się kariera wokalistki.

"Jaka to melodia" przeżywał lata świetności w czasach, gdy w rolę prowadzącego wcielał się Robert Janowski. Jego ekipę tworzyli utalentowani muzycy. Wokalistka, która często wykonywała w trakcie programu covery popularnych przebojów, przestała uczestniczyć w nagraniach do odcinków programu z Norbim jako prowadzącym. Wiemy, co teraz robi, a także jak potoczyła się jej kariera.

"Jaka to melodia" bez niej i Janowskiego to nie ten sam program

Użytkownicy sieci zastanawiają się od dłuższego czasu nad tym, co stało się z Magdaleną Tul - popularną gwiazdą programu, która przez wiele lat prezentowała przed publicznością swoje niebywałe umiejętności wokalne.

Uwielbiali ją widzowie TVP, którzy z uwagą słuchali śpiewanych przez nią przebojów. Teraz jednak nie ma jej w programie. Odeszła wraz z Robertem Janowskim i już więcej nie pojawiła się w popularnym, muzycznym show. 

Co się stało z Magdaleną Tul? Wiemy, jak rozwija się jej kariera

Jak się okazuje popularna wokalistka z "Jaka to melodia" nie zawiesiła swojej muzycznej działalności. Internauci bali się, że jej kariera po odejściu z programu nie będzie się rozwijała. Na szczęście stało się zupełnie inaczej. Dzisiaj Tul jest popularna nie tylko w Polsce, ale doceniono ją także granicą.

Jak dowiedział się tabloid "Plejada" - wokalistka już niedługo jedzie w daleką podróż do Hiszpanii. Będzie tam promowała między innymi swój nowy album, który wydała w tym roku. Okazuje się, że Hiszpanie pokochali jej twórczość - stąd otrzymała zaproszenie, aby wystąpić przed mieszkańcami zachodnio-południowej Europy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Internauci są pod wrażeniem nowego albumu gwiazdy programu "Jaka to melodia". Z entuzjazmem komentują jej utwory zamieszczane na platformie YouTube:

 - Urocze, bardzo dojrzałe i takie oryginalne. Podoba mi się - napisała jedna z internautek.

 - Bardzo fajne, słucham i puszczam też dziecku - czytamy.

 - Ładne i szczególne - stwierdził ktoś inny.

Jak widać twórczość Tul została po raz kolejny ciepło przyjęta przez jej fanów.

Tak wyglądała Magdalena Tul podczas jednego ze swoich występów w programie "Jaka to melodia":

screen/TVP 1

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu