Polskie służby ostrzegają! Uważajcie na siebie w ten weekend

Polskie służby ostrzegają! Uważajcie na siebie w ten weekend

Wiele osób od początku tygodnia nie może się doczekać weekendu, żeby w końcu móc robić wszystko to co lubią najbardziej. Planujecie aktywnie spędzić ten, który własnie nadchodzi? Uważajcie, służby ostrzegają, warto wiedzieć jaka pogoda na weekend będzie.

Prognoza pogody na weekend nie ucieszy tych, którzy zaplanowali sobie aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Oczywiście, aktualnie słońce kusi, aby planować właśnie taki wypoczynek, ale w wielu regionach nie utrzyma się ono przez kolejne dni.

Jaka pogoda będzie w najbliższy weekend?

Prognoza pogody nie pozostawia najmniejszych złudzeń. Wrócą gwałtowne burze. Po ostatnich dniach względnego spokoju, nad nasz kraj wróci nieprzyjemna aura. Błyskać i grzmieć na wschodzie Polski zacznie już dziś wieczorem. Lepiej darować sobie grilla. Chociaż temperatura będzie wysoka (między 25 a 28 stopni Celsjusza) to nie będzie to wielkim plusem, biorąc pod uwagę deszcz, który przede wszystkim jest w stanie zepsuć wszystkie plany. Tylko chwilami niebo będzie bezchmurne w większości kraju. Poza Podkarpaciem i Podlasiem, zagrzmieć może również na Mazowszu. W sobotę obfitego deszczu i burz możemy się spodziewać w woj. małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim i mazowieckim. W ciągu dnia na słonecznym niebie pojawiać się będą wypiętrzone, deszczowe chmury kłębiaste. W niedziele ulewy możliwe są w całej Polsce. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z ostatniej chwili: Niespodziewana śmierć wstrząsnęła Kukiz’15. Ogłaszają żałobę
  2. Dziennikarz największej polskiej gazety zmasakrowany i pobity. Ujawnił szokujące informacje
  3. Krystyna Janda ZMIAŻDŻYŁA Kukiza! Jej słowa przejdą do historii
  4. Media: POLAK zgwałcił Katy Perry i Lady Gagę
  5. Beauty porady od Meghan Markle. Musisz to znać!
Źródło: wiadomosci.wp.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News