Jaka pogoda do końca wakacji? Polacy będą mieli zrujnowane plany

Jaka pogoda do końca wakacji? Polacy będą mieli zrujnowane plany

Jaka pogoda do końca wakacji? To pytanie spędza sen z powiek tysięcy Polaków, którzy z wybieraniem swojego urlopu czekali do ostatniej chwili okresu wakacyjnego. Takie osoby zwykle liczą na mniejszy tłok w popularnych kurortach, jednak prawdziwym przeciwnikiem okaże się pogoda. 

To, jaka pogoda do końca wakacji utrzyma się nad Polską jest jedną z tych informacji, na której w tym momencie najbardziej zależy większości pracowników oszczędzających swój urlop. Większość takich osób liczy na to, że czekając na ostatnią chwilę uda im się ominąć tłok w najbardziej turystycznych miastach i kurortach. Tymczasem - patrząc na prognozy pogody - ich plany zostaną zrujnowane.

Pogoda w czasie wakacji

Prognozy w tegoroczne wakacje rozpieszczały Polaków. Gorące słońce, bezchmurne niebo - wszystko tworzyło idealne warunki do relaksu, zabaw w wodzie oraz opalania. Nawet pojedyncze deszczowe dni czy burze były rzadkie, niezbyt liczne i nie aż tak gwałtowne, dodawały jedynie Polsce nieco tropikalnego klimatu. Tymczasem okazuje się, że to, jaka pogoda do końca wakacji uraczy Polaków, wcale nie jest takie oczywiste. Ostatnie dni szkolnych wakacji przyniosą radykalną zmianę.

Jaka pogoda do końca wakacji?

Na to pytanie próbują sobie odpowiedzieć tysiące Polaków, którzy wybierając urlopy w ostatnich dniach wakacji chcieli ominąć największy tłok i delektować się wakacjami w ciszy. Tymczasem okazuje się, że już od jutra upały się skończą - temperatura spadnie nawet o 9 stopni! Co gorsza, w Małopolsce oraz na Podkarpaciu występować mogą opady deszczu. Temperatura podnieść się ma dopiero w czwartek, nawet do 30 stopni, niestety wraz z nią pojawią się burze i silne opady. Kolejny weekend przyniesie kolejną porcję chmur i burz oraz temperaturę nawet poniżej 17 stopni.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Brat Benedykta XVI ujawnia. Papież jest sparaliżowany, umiera
  2. Międzynarodowe upokorzenie Dudy! Cały świat się śmieje
  3. Kaczyński nie wytrzymał! Ryknął śmiechem, burza w internecie
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu