Jaka jest Magda Gessler prywatnie? Duże zaskoczenie

Jaka jest Magda Gessler prywatnie? Duże zaskoczenie Źródło: Instagram/Magda Gessler

Jaka jest Magda Gessler? Czy prywatnie jest taką samą osobą, jak się prezentuje na ekranie telewizyjnym? Czeka was duże zaskoczenie.

Jaka jest Magda Gessler prywatnie? Pewnie nieraz, oglądając znaną restauratorkę na ekranie telewizyjnym, zastanawialiście się, jaka jest naprawdę. Czy rzeczywiście poza kamerami zachowuje się tak, jak przed nimi? Czy w domu też krzyczy i rzuca talerzami?

Dużym zaskoczeniem będzie to, że Magda Gessler w domu i wśród znajomych jest zupełnie inną osobą. Niewiele z tego, co pokazuje przed kamerami, jest jej prawdziwym obliczem. Nie ma wielu momentów, w których robi awantury i krzyczy na ludzi. Magda Gessler sama przyznaje, że jest osobą bardzo nieśmiałą, w co chyba trudno jest komukolwiek uwierzyć. Restauratorka, pragnąc zerwać z opinią surowej awanturnicy, zaczęła zdradzać więcej szczegółów z życia prywatnego. 

Wpływ dzieciństwa na charakter - jaka jest Magda Gessler naprawdę? 

Niska samoocena i Magda Gessler? To chyba jeszcze nigdy nie pojawiło się w jednym zdaniu. A jednak, Magda Gessler przyznała, że ma bardzo niską samoocenę. Najprawdopodobniej jest ona powiązana z problemami, z jakimi borykała się w dzieciństwie.

Bo jej dzieciństwo do zwyczajnych nie należało. Jej rodzice byli bardzo młodzi, kiedy przyszła na świat. Mama Magdy, będąc w ciąży, miała 18 lat i ciężko chorowała na gruźlicę. Lekarze prowadzący ciążę odradzali jej posiadanie potomstwa, jednak poród się udał. Dziecko przyszło na świat. Matka jednak przez ponad rok nie mogła ani dotykać dziecka, ani tym bardziej go karmić. W tym czasie dziadkowie opiekowali się małą Madzią. Dopiero kiedy ojciec Gessler został został korespondentem zagranicznym PAP-u, życie rodziny wróciło do normy. Wtedy też zaczęły się wyjazdy za granicę i poznawanie innych kultur.

Wkraczając w dorosłość

Nie tylko dzieciństwo ukształtowało charakter Magdy Gessler. Będąc młodą kobietą, zaledwie 24-letnią, wyszła za mąż. Szczęśliwa para doczekała się syna. Niestety po upływie 10 lat, dobre czasy się skończyły. Rak skóry zabrał jej pierwszego męża. Śmierć ukochanego na pewno nią wstrząsnęła i zostawiła głębokie rany w sercu, które później próbowała załatać kolejny małżeństwem. Ze ślubu z Piotrem Gesslerem zostało jej nie tylko nazwisko, ale i córka. 

Magda Gessler podobno nie ma wielu przyjaciół. Skupia się na swojej rodzinie. Chce im dać to, czego sama nie miała, tzn. pewność, że jej dzieci nie będą musiały borykać się z problemami, z którymi sama musiała się zmagać. 

źródło: Pomponik

Następny artykuł