Jaką dietę stosuje księżna Kate? To jej zawdzięcza swoją sylwetkę

Jaką dietę stosuje księżna Kate? To jej zawdzięcza swoją sylwetkę Źródło: YouTube/DlaCiekawskich

Jaką dietę stosuje księżna Kate? Musi być naprawdę skuteczna, bo księżna Cambridge ma figurę, której może pozazdrościć jej niejedna osoba. W menu żony księcia Williama tkwi pewien sekret.

Jaką dietę stosuje Kate Middleton, skoro w w wieku 37 lat wciąż prezentuje się świetnie? Głowią się kobiety, które chciałyby wyglądać tak jak księżna. Idealne kształty Kate są zdumiewające, zważywszy na fakt, że w 2018 r. została ona po raz trzeci mamą. Nie widać, żeby przebyte ciąże odcisnęły piętno na urodzie żony księcia Williama. Za każdym razem po porodzie kobieta bardzo szybko wracała do formy i z promiennym uśmiechem pełniła dotychczasowe obowiązki. Istnieją dwie możliwości: albo Kate Middleton jest szczęśliwą posiadaczką wyjątkowo korzystnych genów, albo stosuje się do diety-cud, która skutecznie pozwala jej na utrzymanie idealnej linii. 

Jaką dietę stosuje Kate Middleton, skoro nie tyje, choć często odwiedza z mężem knajpy?

W czasie wizyty w barze sushi książę William wyznał, że jego żona jest fanką japońskich specjałów, a jak powszechnie wiadomo, ryby są jednymi z najbardziej odżywczych posiłków. Księżna Cambridge lubi próbować ponadto nowych rzeczy, łamiąc brytyjską tradycję, że rodzina królewska nie powinna zajadać się owocami morza, lecz wybierać bardziej lokalne składniki. Żona księcia Williama sama często przyrządza posiłki swojej rodzinie, nie korzystając z pomocy dworskiego kucharza. Gotowanie jest jej pasją. Pomimo dopisującego apetytu, Kate Middleton dba o to, aby się zdrowo odżywiać. Nie musi w dodatku przyswajać mnóstwa wiedzy na ten temat, ponieważ jej siostra - Pippa Middleton - posiada wykształcenie związane z dietetyką. Jak podaje "Fakt" namówiła nawet księżną na wprowadzenie większej ilości soków do jadłospisu. 

Jedynie, gdy kobieta była w ciąży, jadła właściwie wszystko na co miała ochotę. To mądre, ponieważ organizm przyszłej matki intuicyjnie wyczuwa, które składniki są potrzebne rozwijającemu się w brzuchu dziecku. Niestety, gdy u księżnej nasiliły się nudności, odszedł jej cały apetyt, więc musiała walczyć sama ze sobą, by przyjmować odpowiednią ilość jedzenia: lekarze zalecili jej zwiększenie ilości awokado, płatków owsianych, jagód.

Wymarzona sylwetka to nie tylko dieta

Gdy Kate Middleton chce szybko stracić na wadze, stosuje dietę Dukana, która polega na ograniczeniu cukrów, przy jednoczesnym zwiększeniu ilości białka w menu. Na co dzień księżna nie jest aż tak rygorystyczna i nie widzi nic złego w obchodzeniu tradycyjnego five o'clock w towarzystwie królowej Elżbiety. 

Żona księcia Williama prowadzi także bardzo aktywny tryb życia - fascynuje się pływaniem, gra w tenis, interesuje się żeglugą oraz zajmuje się dziećmi. Przy tak napiętym grafiku łatwo o spalenie kalorii. 

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News