Lata Lecą, a uroda… Niektórym paniom, mimo upływu lat, wcale jej nie ubywa. Przykładem mogą być wielkie gwiazdy bijących rekordy popularności telenoweli. Zresztą, wielu mężczyznom podobają się kobiety dojrzałe. 

Seriale takie jak „Zbuntowany Anioł” kojarzą nam się z dzieciństwem albo latami młodości. Kobiety (mężczyźni zresztą też) jako nastolatki siadały przed telewizorem i zapartym tchem wpatrywały się w ekran, na którym w sidła szalonej miłości dała się złapać Natalia Oreiro oraz Facundo Arana.

Kochały się w nim miliony fanek

Ku przypomnieniu – główna bohaterka, osierocona Milagros, pracowała jako pokojówka dla rodziny DiCarlo. Jak to najczęściej w serialach bywa – dziewczyna zakochała się w synu pana domu. Nie ma chyba wątpliwości, że to właśnie w panu Rapallo kochały się miliony fanek tego serialu.

Oreiro nie tylko grała w telenoweli, ale tez śpiewała. Piosenka w jej wykonaniu rozpoczynała każdy odcinek. Za rolę Milagros została nominowana do nagrody Martin Fierro. W tym czasie wydała też płytę pt. Natalia Oreiro, która promowana była przez pięć singli.

Jak teraz wygląda Natalia Oreiro i inne serialowe ikony?

NATALIA OREIRO – „Zbuntowany anioł”

Foto: WikimediaqCommons//Vearthy

Leticia Calderon – „Esmeralda

Foto: telehow.wp.pl; WikimediaCommons// ErnestoMagos

LUCELIA SANTOS – „Niewolnica Isaura”

Foto: YouTobe;instagram.com

THALIA – „Rosalinda”

Foto: YouTube;instagram.com

Źródło: teleshow.wp.pl

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!

...

Zobacz również