Jak zmienił się Walduś z Kiepskich? Jest nie do rozpoznania

Jak zmienił się Walduś z Kiepskich? Jest nie do rozpoznania Źródło: fot. youtube.com

"Świat według Kiepskich" jest jednym z najbardziej rozpoznawanych na polskim rynku seriali komediowych o tematyce obyczajowej. Z biegiem lat mogliśmy śledzić jak zmieniały się wydarzenia w Polsce i obsada aktorska. A jak zmienił się Waluś z "Kiepskich"? Bartosz Żukowski jest nie do rozpoznania.  

Bartosz Żukowski, który zyskał popularność dzięki wybitnej roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich", zmieniał się na przestrzeni lat Zmieniły się jego plany, życiowe cele i priorytety, jak i sam wygląd fizyczny. Już jakiś czas temu całkowicie wycofał się z życia zawodowego. Rola Waldusia ze "Świata według Kiepskich" przylgnęła jednak do Bartosza Żukowskiego już na stałe. Według niektórych komentatorów stała się jego życiową rolą.

Jak aktualnie wygląda aktor z serialu "Świat według Kiepskich"?

Z doniesień medialnych wynika, że życie aktora "Świata według Kiepskich" ostatnio najbardziej koncentruje się wokół jego prywatnych sprawach, które nie są zakończone. I jak twierdzą komentatorzy, odbija się to na jego wyglądzie fizycznym. Piętno na pewno odcisnęła na nim toczącą się wojna z jego żoną o prawną opiekę nad siedmioletnią córką Polą. Najnowsze zdjęcia, na których spotkać można Bartosza Żukowskiego, martwią fanów. Przede wszystkim bardzo posunął się w latach. Miłośnicy serialu podkreślają, jak bardzo się zestarzał. Aktor "Świata według kiepskich" wygląda niedbale. Na jego twarzy zarysowuje się zmęczenie i smutek. Przestał się również golić, zapuścił wąsy, brodę i dłuższe włosy. Większość fanów aktora martwi się o niego, jednak niektórzy podkreślają, że taki po prostu jest jego aktualny wizerunek i nie ma powodów do zmartwień. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co będzie dalej z Bartoszem Żukowskim?

Aktor "Świata według Kiepskich" jeszcze kilka lat temu wyglądał całkiem inaczej. Jego wygląd fizyczny zmienił się akurat wtedy, kiedy wycofał się z serialu. Wyjechał za granicę i tam próbował ułożyć sobie życie. Po jakimś czasie wrócił ponownie do kraju i do grania w "Świecie według Kiepskich". Internauci podejrzewają, że wrócił do tej roli z nadzieją, że jego życie będzie wyglądać jak wcześniej. Z relacji znajomych wynika, że zmienił się nie do poznania, nie tylko fizycznie, co zresztą możemy oglądać na zdjęciach. Nie poznają go przede wszystkim jego bliscy i znajomi. Jak donoszą informatorzy z otoczenia gwiazdora, przestało mu zależeć na pracy i żonie Ewie. Chociaż losy aktora i jego partnerki ciąg dalszy miały w sądzie, to sprawa do tej pory nie została zakończona. Świat według kiepskich fot. youtube.com Świat według kiepskich fot. youtube.com Waluś ze świata według kiepskich fot. youtube.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. „To nie był przypadek”
  4. Aktorka „Barw szczęścia” walczy z uciążliwą chorobą. Fani nie wiedzą, jak jej pomóc
  5. „Top model” wróci na ekrany! Widzów może jednak czekać niemiła niespodzianka
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News