Śmierć polskiego polityka. Śledczy odkryli coś szokującego

Śmierć polskiego polityka. Śledczy odkryli coś szokującego Źródło:

Takie rzeczy na długo pozostają w pamięci. Śmierć polityka wstrząsnęła całym narodem. Teraz być może, sprawa będzie jeszcze głośniejsza, bowiem śledczy zajmujący się nią, odkryli coś szokującego. 

Paweł Chruszcz zmarł w wieku zaledwie 42 lat. Zostawił po sobie zrozpaczone dzieci i żonę. Płacze po nim również brat, poseł Sylwester Chruszcz. Ta śmierć pozostawiła po sobie wiele pytań, pojawiły się nawet doniesienia o tym, że mogło dojść do morderstwa. Teraz śledczy odkryli coś szokującego. Paweł Chruszcz, według wstępnej opinii lekarza sądowego, zginął wskutek uduszenia. Jak przekazała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy – na szyi denata ujawniono bruzdę wisielczą. Jego ciało odnaleziono w lesie. Rodzina ma wiele wątpliwości i nie jest przekonana o tym, że Paweł mógłby popełnić samobójstwo. Pojawił się spekulacje o tym, że polityka zamordowały miejscowe elity, w ramach kary za zwalczanie korupcji.

Jak zginął Paweł Chruszcz?

Śledczy odkryli, że przed śmiercią Paweł Chruszcz szukał w sieci informacji na temat upadłości konsumenckiej. Jest to rozwiązanie prawne, dające szansę na umorzenie długów osobie, które jest niewypłacalna. Informacji o tym polityk szukał w wyszukiwarce internetowej w swoim telefonie. Czyżby Chruszcz był w poważnych tarapatach, w ostatnich chwilach życia? Podobno na politykiem wisiała groźba zapłaty 50 tysięcy złotych za pomówienie i poniesienia kosztów publikacji przeprosin. Miało to prawdopodobnie związek z zarzutami, które radny stawiał publicznie lokalnym politykom i biznesmenom. " Był w złym stanie psychicznym, jakby nie spał od kilku dni, wspominał o pozwach" – mówiła „Dziennikowi Gazecie Prawnej znająca Chruszcza osoba. Przypominamy, że polityk był członkiem Młodzieży Wszechpolskiej i działaczem Stowarzyszenia Endecja. Co więcej, był bratem posła Sylwestra Chruszcza. Jego śmierć wciąż pozostaje niewiadomą. Pozostaje mieć nadzieję, że dowiemy się ostatecznie, czy było to morderstwo czy samobójstwo. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sejm się poddał. Nagła decyzja o wycofaniu się z kontrowersyjnego zakupu
  2. Totalne zaskoczenie! Krzysztof Jackowski powiedział kto wygra wybory w Polsce
  3. PiS wściekłe na”FAKT”. Nie podarują im tego
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News