Jak zdobyć 300 zł na wyprawkę szkolną? Pomoże Ci bank

Jak zdobyć 300 zł na wyprawkę szkolną? Pomoże Ci bank Źródło: Fot. Flickr

Nowy, prorodzinny projekt Prawa i Sprawiedliwości "Dobry start", potocznie zwany przez Polaków 300 plus, może okazać się dużym wsparciem dla wielu rodzin. Jak jednak zyskać dodatkowe świadczenie? Pomocną dłoń wyciąga jeden z banków.

Nie od dziś wiadomo, że koniec wakacji i potrzeba zakupienia wyprawki szkolnej spędza sen z powiek wielu rodzicom. Tornistry, zeszyty i podręczniki to wydatek, który jednorazowo tworzy ogromną dziurę w budżecie domowym wielu polskich rodzin. Prawo i Sprawiedliwość wyszło z inicjatywą, żeby tę dziurę choć odrobinę zmniejszyć. 300 plus wspomoże rodziców w wydatkach na artykuły szkolne już w tym roku. Im szybciej złoży się wniosek, tym bardziej prawdopodobne jest otrzymanie świadczenia w pierwszym terminie.

Jak zdobyć 300 plus na wyprawkę szkolną dla swojego dziecka? Bank pomoże Ci złożyć wniosek

Alior Bank postanowił wyciągnąć pomocną dłoń do rodziców ubiegających się o nowe świadczenie. Na ich stronie można z łatwością wypełnić formularz, potrzebny do uzyskania 300 plus. Bank pomaga w wypełnieniu formularzu - wystarczy połączyć się z infolinią, a wtedy upoważnieni pracownicy wytłumaczą wszystko dokładnie. - Wystarczy wejść na stronę www.aliorbank.pl i tam w dotychczasowej bankowości elektronicznej wypełnić wniosek. Oprócz "Dobrego Startu" Alior Bank wspiera również program "Rodzina 500 plus". Nasi klienci mogą więc składać online także wnioski o pieniądze na dzieci - wytłumaczył Marcin Pytlik, Dyrektor ds. Projektów i Rozwoju Biznesu. Alior Bank nie jest jedyną instytucją finansową oferującą w ramach bankowości elektronicznej tego typu usługę. Warto zapoznać się w tym zakresie z ofertą swojego banku, bowiem jego pomoc z pewnością ułatwi sprawę wielu rodzicom. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tąpnięcie w PiS! Tak źle w partii Kaczyńskiego jeszcze nie było
  2. Wszyscy dostaniemy po kieszeni! Ceny wystrzelą jak szalone
  3. Mieli płacić najbogatsi, zapłacą WSZYSCY! PiS chciał to ukryć
  4. Wszystkie nasze pupile zagrożone! Uważajcie na swoje psy i koty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News