Jak zawiązać krawat dla dziecka w kilka minut
Handimania [PL]
Bartłomiej Chudy - 24 Marca 2019

Jak zawiązać krawat dla dziecka? Nie ma nic prostszego

Jak zawiązać krawat dla dziecka? Któż nie chciałby zobaczyć ukochanej pociechy na rodzinnym lub przedszkolnym przyjęciu w dziecięcym krawacie? Wystarczy kilka minut cierpliwości by nasze maluchy wyglądały na pięknych elegantów.

Jak zawiązać krawat dla dziecka? Jeśli chcemy, by z naszego synka wyrósł prawdziwy dżentelmen, to nie obejdzie się bez występów w krawacie od maleńkości! Wiązanie tego męskiego atrybutu nie jest jednak tak proste jako mogłoby się wydawać. Jednak wystarczy nauczyć się kilku chwytów i dać sobie chwilę cierpliwości.

Technika wiązania krawata dla dzieci w niczym nie różni się od zawiązywania krawatów dla dorosłych. Pamiętajmy, że dla małych chłopców przewiduje się krawaty podwiązywane gumką. Zapewnia ona młodym dżentelmenom wygodę. Najpierw należy jednak wykonać odpowiednie "przełożenia".

Jak zawiązać krawat dla dziecka? Wystarczy zapamiętać kilka ruchów, a zrobimy elegancki węzeł

Do przygotowania krawatu potrzebne nam będą w klasycznej wersji cztery ruchy. Tylko tyle potrzeba, by powstał klasyczny węzeł, widoczny pod szyją młodego chłopca.

Trzymamy szerszą i cieńszą końcówkę krawata. Przeplatamy je w połowie, szerszą końcówką obwijamy "węższą" część, od lewej strony. Następnie kierujemy szerszą część do wewnątrz i od góry wkładamy końcówkę w lukę, patrząc od przodu. Te kilka błyskawicznych chwytów pozwoli nam upiąć krawat dziecięcy dla naszego młodzieńca. Pozostaje dopasować gumkę do szyi młodego chłopca i gotowe.

To metoda klasyczna, którą z powodzeniem zastosujemy przy krawatach dziecięcych jak i tych przewidzianych dla dorosłych. Życzymy powodzenia w opanowaniu kilku niezbędnych chwytów. To wiedza, która przyda się panom na całe życie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News