„Botoks” Patryka Vegi podzielił Polaków. Część nie przyznaje się, że oglądała, reszta się zachwyca…A jak mówią o filmie promujący go aktorzy? Marieta Żukowska zwierzyła się Wojewódzkiemu, jaka jest jej ulubiona scena.

Kuba Wojewódzki o dziwo nie dołączył do krytyków niemalże już kultowej produkcji Patryka Vegi. Choć na „Botoksie” większość nie zostawia suchej nitki, to prowadzący słusznie zauważył, że jednak oznacza to rekordową oglądalność. A ta jednak o czymś świadczy.

Dlatego podczas rozmowy z Marietą Żukowską, odtwórczynią roli Patrycji, specjalistki od waginoplastyki w filmie Kuba nie skupiał się na negatywnych opiniach. Zamiast tego wolał omówić scenę, którą Żukowska najwyraźniej uznała za jedną z ważniejszych dla fabuły. Mowa oczywiście o momencie, w którym grana przez nią postać sika do umywalki, chcąc udowodnić swojemu przełożonemu, że jest prawdziwym chirurgiem.

Zdaniem aktorki wydźwięk sceny był mocno feministyczny. „To jest udowodnienie mężczyznom, że jesteśmy tak samo inteligentne” – dowodziła Żukowska. Podkreśliła też, że ten wycinek fabuły był oparty na faktach – właśnie tak miała zachować się lekarka, z którą gwiazda rozmawiała, przygotowując się do roli.

#wtorek#sam#botoks#marietażukowska#kubabadach#tvn#kubawojewódzki📺❗

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

...

Zobacz również

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]